iPad 2 9.3.5 IOS sürümü ile uygulamalar yüklemek

diegoarmano

Hectopat
iPad 2 geldi bir akrabamızdan bedavaya kardeşim için ayarlamaya çalıştım ama 9.3.5 sürümü olduğu için çoğu uygulama yüklenmiyor. Aslında sadece Youtube, Spotify, Netflix gibi uygulamalar yüklense yeter. Bunları yükleme şansımız var mı? Cihaz da jailbreak mevcut mu değil mi bilgim yok.

iPad 2 geldi bir akrabamızdan bedavaya kardeşim için ayarlamaya çalıştım ama 9.3.5 sürümü olduğu için çoğu uygulama yüklenmiyor. Aslında sadece YouTube, Spotify, Netflix gibi uygulamalar yüklense yeter. Bunları yükleme şansımız var mı? Cihaz da Jailbreak mevcut mu değil mi bilgim yok.

Ayni cihaz bedede mevcut. Ben Safari'den YouTube'a giris yapiyorum. Onun disinda iTunes yardimiyla bilgisayardan yuklenebiliyor diye duymustum deneyebilirsiniz.

Ayni cihaz bedede mevcut. Ben Safari'den YouTube'a giris yapiyorum. Onun disinda iTunes yardimiyla bilgisayardan yuklenebiliyor diye duymustum deneyebilirsiniz.
Kardeşimin iPhone 7 cihazı ile aynı Apple hesabına giriş yaptık iPad üzerinden. Böyle olunca da App Store üzerinden satın alınanlara girince kardeşimin telefonunda yüklü olan uygulamalar indirilebilir hale geldi.

Tabii son sürümünü kullanamıyoruz uygulamaların. İndire basınca uyumlu olan son sürümü yüklüyor.

iPad 2 geldi bir akrabamızdan bedavaya kardeşim için ayarlamaya çalıştım ama 9.3.5 sürümü olduğu için çoğu uygulama yüklenmiyor. Aslında sadece Youtube, Spotify, Netflix gibi uygulamalar yüklense yeter. Bunları yükleme şansımız var mı? Cihaz da jailbreak mevcut mu değil mi bilgim yok.
Selam arkadaşım, evet istediğin o programlar yüklenebiliyor. iTunes64Setup 12.6.1.25 versiyonunu bulup kurman gerek, yeni versiyonlarla olmuyor.Mesela Ücretsiz olan Spotify İndir - Yükle diyorsun,sağ üstte Aşağı bakan indirme oku görünüyor,seçtiğin programda da indiriliyor yazıyor, bitince iPadindeki APP Store ye girdiğinde Satın alınanlarda görüyorsun ve oradan da Bulut sembolüne tıklayıp indir diyorsun,artık bir nebze ihtiyacı görülmüş olur kardeşinin... Umarım cevabım kardeşini mutlu eder.

Merhaba arkadaşlar, bende iPad 3 var ben YouTube Netflix gibi uygulamalı yükleyemiyorum ve başka iOS cihazımda yok bana nasıl tükleyeceğimi anlatırmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı