Çözüldü iPad 2 bilgisayara bağlayınca şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan bjk

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 2 senedir kenarda yatan iPad 2'yi kardeşim oyun oynasın diye açayım dedim ama şifresini hatırlamadığımdan açamıyorum iCloud hangi e postama kayıtlı onu da bilmiyorum ne yapmam gerekiyor.
iPad bilgisayar a bağlayınca şarj oluyor ama bilgisayar algılamıyor nedense aygıt yöneticisinde şöyle bir şey çıkıyor.

Bilgisayar ın bütğn USB çıkışlarını denedim yine aynı nasıl çözeceğim bunu.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    107 KB · Görüntüleme: 23
iCloud Bypass yapmanız gerekecektir Uno Ardunio'ya ihtiyacınız var (bütün A5 cihazları için). eğer cihazınız Cellular modeliyse Sim Kart yuvası çalışmayı bırakacaktır. Cihazı herhangi bir nedenden dolayı (pil bitme vs) yeniden başlattığınızda uygulamayı başa sarıp yeniden bilgisayarla açmanız gerekecektir.
Birde kendi aktivasyon sunucunuzu kurabilirsiniz bunda Ardunio'ya ihtiyacınız bulunmamakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Cihazınızın modelini bulun listeden, yöntem etik önerme işini katletmekte ancak cihazın size ait olduğundan ve tarihi eser niteliğinde oluşunu göz önüne alarak paylaşıyorum.)

Son düzenleme:
iCloud bypass yapmanız gerekecektir UNO Arduino'ya ihtiyacınız var (bütün A5 cihazları için). Eğer cihazınız cellular modeliyse SIM kart yuvası çalışmayı bırakacaktır. Cihazı herhangi bir nedenden dolayı (pil bitme vs) yeniden başlattığınızda uygulamayı başa sarıp yeniden bilgisayarla açmanız gerekecektir.
Bir de kendi aktivasyon sunucunuzu kurabilirsiniz bunda Arduino'ya ihtiyacınız bulunmamakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Cihazınızın modelini bulun listeden, yöntem etik önerme işini katletmekte ancak cihazın size ait olduğundan ve tarihi eser niteliğinde oluşunu göz önüne alarak paylaşıyorum.)

Abi PC algilamiyor takınca ama
Windows'un aygıt bağlanma sesi gelmiyor gelse ne yapacağımı ben de biliyorum da.
Her neyse abi inşallah attığın olur yine de teşekkürler.

@Furkan bjk
100 TL sakın vermeyin derim, lnternetten sipariş bile etseniz daha iyi olur veya uğraşmanıza değmez (hem bilgisayarda gene okumazsa kabloyu iade edersiniz).

Yeni konular

Geri
Yukarı