Çözüldü iPad 2 bilgisayara bağlayınca şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan bjk

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 2 senedir kenarda yatan iPad 2'yi kardeşim oyun oynasın diye açayım dedim ama şifresini hatırlamadığımdan açamıyorum iCloud hangi e postama kayıtlı onu da bilmiyorum ne yapmam gerekiyor.
iPad bilgisayar a bağlayınca şarj oluyor ama bilgisayar algılamıyor nedense aygıt yöneticisinde şöyle bir şey çıkıyor.

Bilgisayar ın bütğn USB çıkışlarını denedim yine aynı nasıl çözeceğim bunu.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    107 KB · Görüntüleme: 26
Abi telefoncu ile konuştum kablo olmazsa getir paranı veririm demişti bende tamam dedim aldım şu an böyle bir ekranda oluyor mu bu iTunes ile denediğimde olmamisti.

Dosya Ekleri

• IMG_20230306_175405.jpg
    IMG_20230306_175405.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 14
@Furkan bjk
Şuan cihazı sıfırlıyorsunuz, eğer iCloud kilidi aktif değilse direkt etkinleşecektir ama eğer aktifse atmış olduğum sitedeki kendi doğrulama sunucunuzu yapma yoluyla veya sahipseniz Ardunio yoluyla kırabilirsiniz.

@Furkan bjk
Şu an cihazı sıfırlıyorsunuz, eğer iCloud kilidi aktif değilse direkt etkinleşecektir ama eğer aktifse atmış olduğum sitedeki kendi doğrulama sunucunuzu yapma yoluyla veya sahipseniz Arduino yoluyla kırabilirsiniz.

Abi 3uTools ile sifirlarken Auto Activision'u seçtim iCloud sormadan açıldı şu an kullanıyorum rahat bir şekilde.

@Furkan bjk
Şu an cihazı sıfırlıyorsunuz, eğer iCloud kilidi aktif değilse direkt etkinleşecektir ama eğer aktifse atmış olduğum sitedeki kendi doğrulama sunucunuzu yapma yoluyla veya sahipseniz Arduino yoluyla kırabilirsiniz.

Bir de dokunmatik te sıkıntı vardıda nereden bulabilirim orijinal dokunmatiğini.

Dosya Ekleri

• IMG_20230306_225225.jpg
    IMG_20230306_225225.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20230306_225127.jpg
    IMG_20230306_225127.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Geri
Yukarı