iPad 3 iOS 9.3.5 cydia ile Jailbreak yapıldığında hangi kaynak seçilmeli?

SocialCyber

Centipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Benim iPad 3 bir tabletim var ve iOS sürümü 9.3.5 ve ben bu IPad'e phonix ile cydia kurdum ve sadece iOS sürümünü yükseltmek istiyorum. Peki bunun için hangi kaynağı seçmem gerekiyor?

Kodlar:
Bigboss.
Cydia/Telesphoreo
Modmyi(archive)
repo666.ultrasn0w.com
Zodttd&macciti (archive) iOS sürümü yükseltmek için hangisini kurmam gerekiyor?

@Rona hocam yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Benim iPad 3 bir tabletim var ve iOS sürümü 9.3.5 ve ben bu IPad'e phonix ile cydia kurdum ve sadece iOS sürümünü yükseltmek istiyorum. Peki bunun için hangi kaynağı seçmem gerekiyor?

Kodlar:
Bigboss.
Cydia/Telesphoreo
Modmyi(archive)
repo666.ultrasn0w.com

@Rona hocam yardım eder misiniz sürekli etiketliyorum cevap yazmıyorsunuz.

Son düzenleme:

Kodlar:
Bigboss.
Cydia/Telesphoreo
Modmyi(archive)
repo666.ultrasn0w.com

Hocam maalesef bilmediğim bir konu. @566156 hocam bu konularda benden çok daha bilgili.

Ayrıca hocam benim de kendi hayatım var. Kendi gündelik uğraşlarım ve spontane gelişen olaylarım var. Bu konuda biraz daha anlayışlı olursanız sevinirim.

Hocam maalesef bilmediğim bir konu. @566156 hocam bu konularda benden çok daha bilgili.

Ayrıca hocam benim de kendi hayatım var. Kendi gündelik uğraşlarım ve spontane gelişen olaylarım var. Bu konuda biraz daha anlayışlı olursanız sevinirim.
yok hocam estağifirullah hep başka konulara baktığınızı falan görünce ben etiketlediğimde neden bakmıyorsunuz diye yazdım eğer sizi zora soktuysam özür dilerim

hocam peki arkadaşınız ne zaman bana dönüş sağlar eğer bugün müsait değilse yarın da olur sadece kurdum cydia yı öyle kaldı napıcağımı da biledim rehberle kurudm ama rehber onunla ilgili bir şey söylemedi

Bildirimlerin biriktiği durumlarda gözümden kaçabiliyor hocam.
tamam hocam ilginiz için teşekkür ederim.

Hocam peki arkadaşınız ne zaman bana dönüş sağlar eğer bugün müsait değilse yarın da olur sadece kurdum cydia yı öyle kaldı ne yapacağımı da biledim rehberle kurudm ama rehber onunla ilgili bir şey söylemedi

Tamam hocam ilginiz için teşekkür ederim.

Hocam ne zaman dönüş sağlar bilemem. Dediğim gibi herkesin hayatında bir gündelik düzen ve bunları değiştirebilen spontane olaylar var. O yüzden ne zaman döner diye düşünüp durmanız mantıklı değil. Ara ara girer bakarsınız mesaj geldi mi diye.

Hocam ne zaman dönüş sağlar bilemem. Dediğim gibi herkesin hayatında bir gündelik düzen ve bunları değiştirebilen spontane olaylar var. O yüzden ne zaman döner diye düşünüp durmanız mantıklı değil. Ara ara girer bakarsınız mesaj geldi mi diye.
tamamdır hocam teşekkürler

Kodlar:
Bigboss.
Cydia/Telesphoreo
Modmyi(archive)
repo666.ultrasn0w.com

İsterse steve jobs mezarından kalksın o cihazın iOS sürümünü yükseltemez.

O tabletten güzel fotoğraf çerçevesi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı