iPad 7 128GB vs iPad 8 32GB

ocam siz amiral gemisi aldığınız için hala değiştirmediniz ve memnunsunuz. Arkadaşınız çok yüksek ihtimal P20 Lite veya Mate 20 Lite gibi saçma sapan bir cihaz almıştır.
P20 pro aldığına eminim rengi ve kasasından tanıdım. Ben cihaz değiştirmedim ama kendisi çıkıtığı iPhone 11 aldı.

Geçen sene aldığınız Acer şarjı takılı değilken uygulama geliştirme ve test etme yapabiliyor mu veya şarjı takılı değilken performans gerektiren ne yapabiliyor mesela?
Abim içinde N20H2 var arkadaşlarıma photoshop açıyor takılmıyor diyince inanmıyorlar mucizevi şekilde çalışıyor. Performans demişsiniz şarjlı ya da şarjsız Chrome N20H2 için benchmark gibi bir şey açarsa geçti.

Bunun arkasına sığınmak değil ben size bir şeyleri açıklamaya çalışıyorum. Siz diyorsunuz ya ilk günkü kadar akıcı değil Android'ler diye. Bende bunun yeni depolama birimiyle çözüldüğünü söylüyorum.

Bu tabletler piyasaya yeni çıktı diyorsunuz, neye göre ön görebiliyorsunuz yavaşlamayacağını? Android'in durumu belli. Kaynak tüketimi zaten akıl almaz düzeyde. Konu dışına çıkmaya gerek yok daha fazla ben asıl soruyu cevaplıyayım çok ağır işler yapmayacaksanız 128 GB iPad 7 işinizi görür, günümüzde 32 GB maalesef yeterli değil. Siz zaten ne alıcağınıza karar vermişsiniz ve doğru yoldasınız.

O Huawei'den bir cihaz aldı hani hatırlamıyorum bile.
P20 Pro aldığına eminim rengi ve kasasından tanıdım. Ben cihaz değiştirmedim ama kendisi çıkıtığı iPhone 11 aldı.
Bir anda hatırlar oldunuz yani?
Bu tabletler piyasaya yeni çıktı diyorsunuz, neye göre ön görebiliyorsunuz yavaşlamayacağını?
POCO F2 Pro'yu referans alıyorum. Aynı depolama birimi ile 3. senesine girecek ve hala mükemmel düzeyde hızlı.
Neredeyse 4 senelik Mi 9T PRO'yu da örnek gösterebiliriz. O da 2019'da çıktı ve hala ilk günkü gibi akıcı. Hatta Mi 9T PRO bir önceki depolama birimine sahip.

Abim içinde N20H2 var arkadaşlarıma Photoshop açıyor takılmıyor deyince inanmıyorlar mucizevi şekilde çalışıyor. Performans demişsiniz şarjlı ya da şarjsız Chrome N20H2 için benchmark gibi bir şey açarsa geçti.

Telefonumda Chrome açabiliyor zaten siz neyi savunuyorsunuz o zaman Acer'ın? Kendi tezini çürüttünüz. Övüyor musun, gömüyor musun?

iPad 8 falan almayın hocam. @sSombrero hocamın dediği gibi mi pad 5 alırsanız uzun vadede her işi yaparsınız. Pad 5 ile benzer özelliklere sahip telefon kullanıyorum (POCO X3 Pro) çok memnunum. Güncelleme almayı bıraktığında ROM atarsınız son sürüm uygulamalar kurabilirsiniz fakat bu iPad için hiçbir zaman geçerli olmadı. IPad'ler bir gün ölür hatta Apple ürünleri ama Android kolay kolay ölmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı