iPad 7. nesil 2021'de alınır mı?

Makaleler
3
Daha fazla  
Bundan 9-10 ay önce 300 TL'ye bir çöp kovası aldım. Çöp kovasından kastım tabii ki tabletim. Keşke almasaydım. Neyse, konumuz bu değil. Yaklaşık 2500 TL civarında bir bütçem var. iPad 7. nesil mi almalıyım, yoksa biraz daha arttırıp iPad 8. nesil mi? Bolca oyun oynuyorum. Ayrıca annem öğretmen olduğu için canlı derste de kullanılacak. Teşekkürler. iPad 7 ile 8 arasında çok büyük bir fark göremedim ben şahsen.

Bende 7. Nesil var. Kardeşimin dersleri için almıştım. Gayet memnunuz. Oyun konusu içinde sadece PUBGM oynadım. Başta 90FPS vardı sonra gitti. Sormak istediğin bir soru varsa sorabilirsin 4-5 aydır kullanıyoruz.

A10 işlemci oyunlarda sıkıntı çıkartır büyük ihtimalle. Bende 8.nesil var. Dolayısıyla A12 işlemci var. Asphalt 8'de biraz takılıyor, onun dışında hiçbir oyunda takılma filan yaşamadım. PUBG filan oynayacaksan rahat bir şekilde oynarsın.

Bundan 9-10 ay önce 300 TL'ye bir çöp kovası aldım. Çöp kovasından kastım tabii ki tabletim. Keşke almasaydım. Neyse, konumuz bu değil. Yaklaşık 2500 TL civarında bir bütçem var. iPad 7. nesil mi almalıyım, yoksa biraz daha arttırıp iPad 8. nesil mi? Bolca oyun oynuyorum. Ayrıca annem öğretmen olduğu için canlı derste de kullanılacak. Teşekkürler. iPad 7 ile 8 arasında çok büyük bir fark göremedim ben şahsen.

Zaten PT de 2800 civarında 8. nesil ona bak derim.

iPad 8. nesilden aşağısını tavsiye etmiyorum. Biraz daha üzerine koyun 8. nesil alın.

Bende 7. Nesil var. Kardeşimin dersleri için almıştım. Gayet memnunuz. Oyun konusu içinde sadece PUBGM oynadım. Başta 90FPS vardı sonra gitti. Sormak istediğin bir soru varsa sorabilirsin 4-5 aydır kullanıyoruz.

A10 işlemci oyunlarda sıkıntı çıkartır büyük ihtimalle. Bende 8.nesil var. Dolayısıyla A12 işlemci var. Asphalt 8'de biraz takılıyor, onun dışında hiçbir oyunda takılma filan yaşamadım. PUBG filan oynayacaksan rahat bir şekilde oynarsın.
Ben daha çok CoD Mobile oynuyorum ve bahsetiğiniz oyunların hepsini oynayacağım. Performans konusunda memnunsunuz anladığım kadarıyla. Sizce eli 20 cm olan birisi için yeterli bir cihaz mı ve sd card portu var mı ?
Zaten PT de 2800 civarında 8. nesil ona bak derim.
PT neresi?

Cihazda SD Card girişi yok, dolayısıyla 32 GB'dan uzak durun.

Tablet 10.2 inç olduğundan eliniz ne kadar büyük olsa da sorun oluşturacağını sanmıyorum.

PT'de şuan da vade farksız 6 taksit kampanyası var. Bu kampanya ile 8.nesil 128 GB almanı öneririm. Annen öğretmen olduğu için eğitim indiriminden yararlanabileceğini düşünüyorum.

Ben de PT'den aldım bu arada. Güvenilir bir site.

Geri
Yukarı