iPad 7. Nesil alınır mı?

Hocam tam olarak bütçeniz nedir?

7. nesil iPad bir nesil önceydi. Şimdi almak kar mıdır?
Bana sorsanız hayır. iPad 8. nesil veya Tab S6 Lite’a bakmanızı tavsiye ederim. Tab S6 kaleme sahip ve bu bir avantaj. Öte yandan IPad'de güncelleme desteği ve stabil bir işletim sistemine sahip.
PDF okuyacaksanız ekran önemli olmalı ya da üstüne not almak isterseniz kalem gerekli. Benim şahsi görüşüm üzerine biraz daha para koyup iPad 8. nesil almanız yönünden. Onun dışında iPad 7. nesil yerine Tab S6 Lite alınabilir.

Bu arada; hocam sizdeki Matebook 13 dokunmatik ekrana sahip değil mi?
iPad 8 aldı zaten son mesajına bak. :)

Merhaba tekrardan. Bugün iPad 8. nesil siparişi verdim. Genel olarak 3000 TL bandında iPad kadar iyi ve uzun ömürlü bir cihaz bulamadım. Tab S6 Lite var ama içime sinmedi. PT.com.tr'den 2800 TL gibi bir fiyata aldım. Umarım güzel sonuçlanır. :)

Bu konuya da bakabilirseniz mutlu olurum. :)

Hayırlı olsun.

@WoLeRm Tab S6 Lite bana da mantıklı geldi lakin içime sinmedi. Samsung kullanan biri olarak güzel olurdu aslında ancak tablet tarafında Apple'ın hala rakipsiz olduğunu düşünüyorum. :) Bir de iPadOS rahat bir kullanım sunuyor, iPad'in ekranı daha iyi ve bataryası da daha iyi. Uzun süre götürecek bir ürün istedim, bu nedenle iPad aldım, fazla da para vermek istemedim şahsen.

Kalem olarak da şöyle bir şey düşünüyorum:

Geri
Yukarı