iPad 7’nin %50 pilde döngüye girmesi kullanıcı hatası mıdır?

524192

Hectopat
Makaleler
2
Daha önce konusunu açmıştım, iPad 7. nesil kullanıyorum ve yakın zamanda şarj %50 olmasına rağmen kendi kendine kapandı, elma logosuyla döngüye girdi.

Şimdi bu cihazın garantisi devam ediyor ve canlı desteğe göre sorun pilde değil.

Bu kullanıcı hatası mı, yoksa garantiye mi giriyor?

@Evil Belief @Tesla Bobini

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce konusunu açmıştım, iPad 7. nesil kullanıyorum ve yakın zamanda şarj %50 olmasına rağmen kendi kendine kapandı, elma logosuyla döngüye girdi.

Şimdi bu cihazın garantisi devam ediyor ve canlı desteğe göre sorun pilde değil.

Kendi kendine kapandığı için sizle bir alakası yok. Cihaza jailbreak vb. durumlar yoksa sizin hatanız olmaz diye düşünüyorum.

O yüzde 90 ihtimalle sistem güncellemesi yapayım derken içine etti kendi kendine. Her telefonun, tabletin başına gelen bir durum.

Garantiye girmesi lazım. Yedeklerinizi aldıktan sonra bir sıfırlama yapın, yine sorun devam ediyorsa garanti süresini geçirmeden servise ulaştırın hocam.

Geri
Yukarı