iPad 8. nesil 32 GB bir öğrenciye yeter mi?

Buse Kılıç

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 11.sınıfa yeni geçeceğim üniversite sınavına yavaş yavaş hazırlanmam lazım sıkı çalışacağım bunu tablet üzerinden yapmak istiyorum bütçem 3.600'e kadar var ben iPad 8.nesil seçtim ders amaçlı.
2-3 tane oyun film.
YouTube'da takılmak ve birkaç fotoğraf için kullanacağım 32 GB yeterli mi emin değilim 128 de çok pahalı :/ belki teknik servise götürüp GB yükseltirim ama kimse tavsiye etmiyor zararlı çıkacağım diye korkuyorum şu an elimde iPad Pro 10.5 İnch 256 GB var 2017 model eskisi gibi beni şarjı tatmin etmiyor cabuk bitiyor yeni değiştirdiğim halde o yüzden bataryası sağlam bir tablet istiyorum. Başka iOS tablet önerebileceğiniz var mı? Ya da iPad 8.nesil gümüş veya altın mı ikisinin arasında da çok kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa elinizdeki tablet gayet yeterli, şarj konusunda bir şey diyemem. Bu zamana kadar 256 kullandıysanız mümkün değil ki 32 GB yetsin. Bence en az 64 olmalı ama o modeli var mı bilmiyorum.

Yeter gibi gözüksede sonradan gelen güncellemeler ile doluyor cihaz ama bütçen yetersiz ise yapacağın bir şey yok.

Eğer aceleniz yoksa 9.nesili bekleyin tahminlere göre 10.5 inç ekranla gelicek ve eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Belki 64GB seçeneği ile satışa sunulabilir.

Bana kalırsa elinizdeki tablet gayet yeterli, şarj konusunda bir şey diyemem. Bu zamana kadar 256 kullandıysanız mümkün değil ki 32 GB yetsin. Bence en az 64 olmalı ama o modeli var mı bilmiyorum.

256 GB'ın sadece 24'ünü kullanıyorum babam hediye almıştım büyük bir hafızaya gerek duymuyorum açıkçası.

Eğer aceleniz yoksa 9.nesili bekleyin tahminlere göre 10.5 inç ekranla gelecek ve eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Belki 64 GB seçeneği ile satışa sunulabilir.

Dün dolar kuruş artı ve elektronik cihazlarda yükselme oldu 9.nesil gelirse bence pahalı olacak vergilerle o yüzden beklemek istemiyorum.

Garanti dışı kalır ve orijinal Apple servisi dışında yapmak zorundasınız ve size olacağına dair ve tabletin sorunsuz çalışacağına dair genellikle garanti verilmez. Ancak bence en önemlisi garanti dışı kalır.

Anladım çok teşekkür ederim Drive'le yetineceğim artık.

Geri
Yukarı