iPad 8.nesil mi, iPad 9.nesil mi?

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
3 aylık tatilde kendimi geliştirmek için önümüzdeki ay 9.nesil iPad çıkarsa almayı düşünüyorum. Fakat eğer çıkmazsa 8.nesil iPad mi almalıyım yoksa 9.nesili bekleyeyim mi? Eğer beklersem 3 aylık tatil boşa gider. Çünkü 9.nesil iPad bu ay çıkmazsa eylül'de çıkacak. Ve ben eylül'de üniversite 3.sınıf'ın başında olacağım. Hem tablete zaman ayıramayabilirim okul yüzünden hem de KPSS gibi bir dert ile uğraşmam gerekecek.
Sizce iPad 8.nesil alıp 3 ay tatilde editiymiş, çizimiymiş bol bol uğraşıp kendimi geliştirmeli miyim, yoksa yeni çıkacak olan IPad'i almadım diye pişman olur muyum? Aradaki fark pişman eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
7 ile 8 arasında fark yoktu 8 ve 9 arasında fark olacağını düşünmüyorum 7. nesil kullanıyorum.
Aslında benim amacım zaten oyun oynamak falan değil, basit editler ve bol bol çizim işleri ile uğraşmak. Sırf bu işler için A12 işlemci beni 2-3 yıl götürse hiç fena olmaz.

Aslında benim amacım zaten oyun oynamak falan değil, basit editler ve bol bol çizim işleri ile uğraşmak. Sırf bu işler için A12 işlemci beni 2-3 yıl götürse hiç fena olmaz.
Götürür, ama olaya sadece tableti almak gözüyle bakma. Uygulama ücretleri ayrı bir dert.

Bence al gitsin. 9. Nesil Eylül‘de anca çıkar. Bu ay Mini ve Pro’nun yenilerinin tanıtılması bekleniyor.
Bana da mantıklı olan bu gibi geliyor, çünkü üniversite 3.sınıf olduğumda vaktim olmayacak diye korkuyorum. Stajlar, sunumlar, ödevler... Tek korktuğum şey ulan keşke 9'u bekleseydim demek.
Götürür, ama olaya sadece tableti almak gözüyle bakma. Uygulama ücretleri ayrı bir dert.

Tabii orası da var ama Android tablet alıp da bir iki yıl sonra kanser olmak da var. Bir de kendi deneyimim yok ama Android tabletlerin kalemlerinde bazen hatalar olabiliyormuş. Apple pencil senkronizasyonu daha üst düzey deniliyor. Çizim için özellikle.

Bana da mantıklı olan bu gibi geliyor, çünkü üniversite 3.sınıf olduğumda vaktim olmayacak diye korkuyorum. Stajlar, sunumlar, ödevler... Tek korktuğum şey ulan keşke 9'u bekleseydim demek.

Tabii orası da var ama Android tablet alıp da bir iki yıl sonra kanser olmak da var. Bir de kendi deneyimim yok ama Android tabletlerin kalemlerinde bazen hatalar olabiliyormuş. Apple pencil senkronizasyonu daha üst düzey deniliyor. Çizim için özellikle.
Çok büyük bir değişiklik olmayacağı yazıyordu bir ay önce okuduğum haberde. Ne kadar doğrudur bilemem. Eylül’e daha 6 ay var.

9. nesili alıp vakitsizlikten dolayı köşeye atacağınıza, 8.nesil alıp işlerinizle, hobilerinizle uğraşın derim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı