iPad 9 (256) +11k PC vs Xiaomi Mi pad 6 +12.200TL PC vs Xiaomi Mi pad 5 + 13.400TL PC vs 24K PC

Evet yeterli demek istedim hatta o fiyata RX 6650 veya RX 6700'lü sistemler var o sistemlerden alırsa arkadaş gayet yeterli olur.

Hocam 21k ya bir sistem var ROG STRIX 6750XTLI bir de 12400FLI fakat coil whine sesi var ekran kartında. Almak istemiyorum o yüzden sorun yaratır diye (Raze BlackShark v2X ile birlikte 21k)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses bu şekilde grafikler ile oynayınca ton değişiyor. Grafikler tam fulde değil sanırım Full'de olan bölümüde varda ilan sahibinin sesi çıkıyor.

Hocam 21k ya bir sistem var ROG STRIX 6750XTLI bir de 12400FLI fakat coil whine sesi var ekran kartında. Almak istemiyorum o yüzden sorun yaratır diye (Raze BlackShark v2X ile birlikte 21k)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ses bu şekilde grafikler ile oynayınca ton değişiyor.
Sıfır al o zaman dostum itopya sinerji teknobiyotik vb baya güzel sistemler çıkartıyor.

Geri
Yukarı