Xiaomi Pad 6 (8/256) vs Apple iPad 9 (3&64)

710860

Centipat
Başlıktaki iki model arasında kaldık, A13 kağıt üstünde Snapdragon 870 modeline göre güçlü gözüküyor.

Pad 6 modeli iPad 9'dan daha fazla çözünürlük içeriyor ve bu da 870 yongasının ekstra yorulması demek.

Sadece oyun için kullanılacak, iPad 9 güçlü olsa da içerisindeki 3GB RAM korku veriyor ama pad 6 modeline geldiğimiz zaman işlemci korku veriyor.

Sizce oyun için hangisi daha mantıklı?

Bilgi ve fikir birikimi olan kişiler cevaplar ise sevinirim, bu iki cihaz dışında başka bir cihaz düşünmüyorum.

Şu kadar söyleyeyim her türlü işlem yaparken bile 3 GB RAM fazlasıyla yeterli yani diğer cihazlardaki 3 GB RAM ile eşit tutmayın. Tüm oyunlardan son kalite ve aşırı derecede stabil performans veriyor iPad 9 her konuda canavar.

Şu kadar söyleyeyim her türlü işlem yaparken bile 3 GB RAM fazlasıyla yeterli yani diğer cihazlardaki 3 GB RAM ile eşit tutmayın. Tüm oyunlardan son kalite ve aşırı derecede stabil performans veriyor iPad 9 her konuda canavar.

Testlerde iPad 9 daha stabil bir performans veriyor ama her iki model birkaç yıl sonra nasıl bir performans verir bilemiyorum. iPad 9 harika bir cihaz aslında ama şu RAM miktarı bir tık fazla olsaydı düşünmeden alırdım.

Yenilikçi tasarım ve güzel bir ekran ile geliyor ama performans konusunda iPad 9'a göre nasıl bir tutum sergiliyor bilmiyorum.

Tek istediğim şey sabit FPS ve iyi bir performans.

Tekrar diyorum içinizde şüphe olmasın her konuda uzun süre yine stabil performans verecektir iPad 9 muhteşem cihaz. Şöyle söyleyeyim benim kardeşimde var bu cihaz oyunlarda verdiği performans muhteşem. Şu zamana kadar Huawei MatePad serisi olsun Tab S8 olsun tüm cihazları denedim sayılır -güncel olan modeller hariç - iPad 9 kadar her oyunda FPS konusunda stabil cihaz görmedim. Gözünüz kapalı iPad 9 alabilirsiniz.

Tekrar diyorum içinizde şüphe olmasın her konuda uzun süre yine stabil performans verecektir iPad 9 muhteşem cihaz. Şöyle söyleyeyim benim kardeşimde var bu cihaz oyunlarda verdiği performans muhteşem. Şu zamana kadar Huawei MatePad serisi olsun Tab S8 olsun tüm cihazları denedim sayılır -güncel olan modeller hariç - iPad 9 kadar her oyunda FPS konusunda stabil cihaz görmedim. Gözünüz kapalı iPad 9 alabilirsiniz.
Teşekkür ederim, aklımda stabil performans vermesinden dolayı iPad 9 vardı.

Ekran konusu ve tasarımdan dolayı pad 6 tercihim olurdu performans olarak pad 6 tüm işlemleri ve oyunları oynatabilecek bir cihaz korkunuz olmasın.

GPU tarafında A13'ten geride kalıyor ve pad 6 iPad 9'dan çok daha fazla çözünürlük sunduğu için daha çok zorlanacak gibi geliyor.

Çoğu kişi sabit FPS alamadığını söylüyor, oyun haricinde çok harika bir cihaz gibi.

Teşekkür ederim, aklımda stabil performans vermesinden dolayı iPad 9 vardı.

GPU tarafında A13'ten geride kalıyor ve pad 6 iPad 9'dan çok daha fazla çözünürlük sunduğu için daha çok zorlanacak gibi geliyor.

Çoğu kişi sabit FPS alamadığını söylüyor, oyun haricinde çok harika bir cihaz gibi.

Profesyonel kullanım amacı yoksa kesinlikle pad 6 önde kalır benim gözümde en azından sıkıcı Apple tasarımından daha yenilikçi bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı