IPad 9 alınır mı?

Evet fiyatlar artacak ama yeni tasarım, daha güçlü bir çip ve Type-C güzel avantajlar olur. Ben olsam beklerdim ama daha yüksek fiyattan çıkacağı kesin. Eğer bütçeniz sınırlıysa alın ama bütçe sorun değilse bence bekleyin.
bende ipad 9 ile 10 arasında kaldım 1 ay kalmış çıkmasına sizce 1 ay bekleyeyim mi ekran boyutu daha büyük çıkacakmış. Ama bütçem 6500tl ile sınırlı sizce bütçemi aşar mı ? aşarsa 9 u almayı düşünüyorum

bende ipad 9 ile 10 arasında kaldım 1 ay kalmış çıkmasına sizce 1 ay bekleyeyim mi ekran boyutu daha büyük çıkacakmış. Ama bütçem 6500tl ile sınırlı sizce bütçemi aşar mı ? aşarsa 9 u almayı düşünüyorum
Yeni 10.nesil sızıntıları var. Arka tasarım değişecek. Yan tarafları düz olacak. 2.nesil Apple Pen desteği gelecek. Type-C portu gelecek. Ön tarafta Touch ID destekli home tuşu bulunacak. A14 çipi ile gelecek. Gelelim fiyat konusuna; 9.nesil 320$ fiyat etiketine sahipken 10.nesil 400$ olması bekleniyor. Ben olsam beklerdim ama fiyatının artacağı kesin. Bütçeniz kısıtlı olduğu için beklemeden alabilirsiniz. 10.nesil çıkınca 9.nesil fiyatı düşer mi bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı