iPad 9.nesil için 64 GB vs 256 GB

covanni

Hectopat
Merhabalar, birkaç gün içinde iPad almak istiyorum. Yaklaşık bir aydır araştırıyorum hem Huawei hem Android tabletlere de baktım ancak kesinlikle iPad almaya karar verdim. Bütçe sınırım yok ama kullanım amacıma uygun olarak 9.nesile karar verdim. Ancak bir türlü GB'ına karar veremiyorum. 64 GB modeli 5500₺ , 256 GB modeli 8000₺. Tableti kullanım amacımı şöyle açıklayayım; Ders videoları izlemek, slayt ve PDF'leri okuyup altını çizmek, arada bir de film izlemek. Evde 14" Laptop olduğu için ders dışında kullanmayı düşünmüyorum tableti. Hangisini almam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de, 64 GB alırsam kesinlikle iCloud+ satın alırım ekstradan. Teşekkürler :)

Merhaba, birkaç gün içinde iPad almak istiyorum. Yaklaşık bir aydır araştırıyorum hem Huawei hem Android tabletlere de baktım ancak kesinlikle iPad almaya karar verdim. Bütçe sınırım yok ama kullanım amacıma uygun olarak 9.nesile karar verdim. Ancak bir türlü GB'ına karar veremiyorum. 64 GB modeli 5500₺, 256 GB modeli 8000₺. Tableti kullanım amacımı şöyle açıklayayım; ders videoları izlemek, slayt ve PDF'leri okuyup altını çizmek, arada bir de film izlemek. Evde 14" laptop olduğu için ders dışında kullanmayı düşünmüyorum tableti. Hangisini almam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de, 64 GB alırsam kesinlikle iCloud+ satın alırım ekstradan. Teşekkürler :)

Çok şey indirmiyecekseniz 64 çok rahat yeter bazılarının bilgisayarı 256 GB.

Merhaba, birkaç gün içinde iPad almak istiyorum. Yaklaşık bir aydır araştırıyorum hem Huawei hem Android tabletlere de baktım ancak kesinlikle iPad almaya karar verdim. Bütçe sınırım yok ama kullanım amacıma uygun olarak 9.nesile karar verdim. Ancak bir türlü GB'ına karar veremiyorum. 64 GB modeli 5500₺, 256 GB modeli 8000₺. Tableti kullanım amacımı şöyle açıklayayım; ders videoları izlemek, slayt ve PDF'leri okuyup altını çizmek, arada bir de film izlemek. Evde 14" laptop olduğu için ders dışında kullanmayı düşünmüyorum tableti. Hangisini almam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de, 64 GB alırsam kesinlikle iCloud+ satın alırım ekstradan. Teşekkürler :)

64 GB yeterli olur, bir de 5500TL nasıl oluyor? Resmi Apple sitesinde 7199TL. Site linkini atar mısınız rica etsem?

64 GB yeterli olur. Kendim kullanıyorum Air’i aynı sebeplerden ve sıkıntı yaşatmadı şimdiye kadar.

75D8CA61-BF33-4A20-A6C9-E13B7B6E9F67.jpeg

64 GB yeterli olur, bir de 5500TL nasıl oluyor? Resmi Apple sitesinde 7199TL. Site linkini atar mısınız rica etsem?
Pozitif Teknolojide öğrenci indirimi var.

Geri
Yukarı