IPad 9. Nesil 256 GB vs iPad mini 6. Nesil 64 GB

Mert Kavak

Kilopat
Daha fazla  
Ders calısmak İngilizce ögrenmek resim çizmek 3D çizim için tablet istiyorum ama küçük bir şey istiyorum. 64 GB yetmez gibime geliyor ICloud'a güvenebilir miyim bilmiyorum devamlı para ödemek can sıkıcı geliyor. Zaten Spotify YT premium var. Bu saydıklarım icin 64 GB yeter mi acaba? Oyun oynamam film dizi izlerim. 9. Nesil 256 alabilirim fakat büyük ve biraz eski taşınabilirlik açısından rahat degil. Kararsız kaldım.

Ders calısmak İngilizce ögrenmek resim çizmek 3D çizim için tablet istiyorum ama küçük bir şey istiyorum. 64 GB yetmez gibime geliyor ICloud'a güvenebilir miyim bilmiyorum devamlı para ödemek can sıkıcı geliyor. Zaten Spotify YT premium var. Bu saydıklarım icin 64 GB yeter mi acaba? Oyun oynamam film dizi izlerim. 9. Nesil 256 alabilirim fakat büyük ve biraz eski taşınabilirlik açısından rahat degil. Kararsız kaldım.

Hocam bu da sorumu Tabii ki iPad mini 6.Nesil A15 Bionic işlemci kullanıyor

Yalnız ekranı küçük olsa da kaliteli bir Ekran Kullanmakta 9.Nesil yanına dahi yaklaşamaz ancak film dizi gibi öncelliğiniz varsa Bütçeyi Arttırıp iPad Pro 4.Nesil almanız en iyisi olacaktır

çünkü mini gerçekten çok küçük bir tablet

Eğer bütçeyi arttıramazsanız Samsung tarafı düşünürseniz Tab S8 120Hz 11inç ekran DeX S Pen gibi özelliklerde işinize yarayacaktır Ayrıca Piyasada Ekran konusunda Samsung'un üstüne tanımam acayip Net ve Kaliteli bir ekranı var ancak Android tarafı düşünmüyorsanız iPad Pro 4.Nesil ya da iPad 10.Nesile bakabilirsiniz Benim Tercihim bu bütçede iPad olurdu şüphesiz

Yalnız hocam Tercihim iPad olurdu ancak Bütçeyi arttırp iPad Pro olurdu Mini almazdım bütçe Artmıyorsa Tab S8 Alırdım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı