iPad 9.nesil tablet önerisi

enesfurkan970

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. iPad 9.nesil almak istiyorum. Sizce nasıl bir model almalıyım? 64 GB yeterli benim için.
Ekran kartımı satacağım GTX 1060 daha düşük modele geçerim oyun oynamıyorum için.
Sizce mantıklı olur mu?

Arkadaşlar merhaba. iPad 9.nesil almak istiyorum. Sizce nasıl bir model almalıyım? 64 GB yeterli benim için.
Ekran kartımı satacağım GTX 1060 daha düşük modele geçerim oyun oynamıyorum için.
Sizce mantıklı olur mu?

64 GB hepsi kullanılabilir olmayacak ve o sana yetmeyecek güncel oyunlar yarim GB falanken ya da dosyalar değiştiremiceksin de sonradan biraz daha buyuyugunu al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden iPad almak istiyorsunuz? İlk olarak bu sorunun cevabı önemli.

O kadar bütçem yok maalesef.

Oyun ve eğitim amaçlı olarak.

Dostum illa iPad almak zorunda değilsin Android tablet al veya üniversite öğrencilerine özel indirimler yapiyor Apple şu an o 64 GB sana yetmeyecek. Eğer dosya falan indirmiceksen çok fazla uygulama yüklemiceksen yeterli olur ama benimde 64 gb tabletim var full dolu.

Son düzenleme:
Dostum illa iPad almak zorunda değilsin Android tablet al veya üniversite öğrencilerine özel indirimler yapiyor Apple şu an o 64 GB sana yetmeyecek. Eğer dosya falan indirmiceksen çok fazla uygulama yüklemiceksen yeterli olur ama benim de 64 GB tabletim var Full dolu.

Dostum ben en fazla 30 GB kullanıyorum.

Dostum ben en fazla 30 GB kullanıyorum.

Tablet alınacaksa iPad dışında önermiyorum. Android tabletlerin ömürleri taş çatlasa 3 yıl oluyor sonrası sinir eder. 64 GB yeter bence.

Dostum illa iPad almak zorunda değilsin Android tablet al veya üniversite öğrencilerine özel indirimler yapiyor Apple şu an o 64 GB sana yetmeyecek. Eğer dosya falan indirmiceksen çok fazla uygulama yüklemiceksen yeterli olur ama benimde 64 gb tabletim var full dolu.
iPad tablet konusunda çok iyi. iPad varken Android tabletler alınmamalı.
64GB çok yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı