iPad Air 16 GB mı 32 GB mı ?

Umut Kutay

Hectopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bugun ipad air alacaktım kararsız kaldım sizce 16 gb SİMKARTSIZ versiyonmu 16gb SİMKARTLI versiyonmu yoksa 32 Gb SİMKARTSIZ versiyonmu yoksa 32gb SİMKARTLI versiyonmu ?
Çok oyun oynayan intarnette gezinen bir insanım bu arada birsürü oyun falan yükleyebilirim.

16 GB alırsın 13 gb çıkar bizzat bana öyle oldu. 32 alırsın 29 çıkar 32 alman daha yararlıdır. Simkartlı versiyonunuda pek kullanacağını zannetmem sonuçta kocaman şey kulağa götürmek zor olacaktır. Benim tercihim 32 GB simkartsız olurdu. Tabii sen alıcaksın senin kararın :like:

16 GB alırsın 13 gb çıkar bizzat bana öyle oldu. 32 alırsın 29 çıkar 32 alman daha yararlıdır. Simkartlı versiyonunuda pek kullanacağını zannetmem sonuçta kocaman şey kulağa götürmek zor olacaktır. Benim tercihim 32 GB simkartsız olurdu. Tabii sen alıcaksın senin kararın :like:
Simkart kulağa götürmek için değil data bağlantısı içindir ve ipadlerde arama yapılmaz sadece sms atılabilir :)))

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı