iPad Wi-Fi 32 GB alınır mı?

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu tablet alınır mı PUBG için A10 işlemcisine sahipmiş galiba ancak RAM ile ilgili bir şey bulamadım bu arada Türk Telekom'dan almak zorundayız çünkü kredi kartımız olmadığından taksit yapamıyoruz depolaması o kadar önemli değil fotoğraf video çeken birisi değilim sadece 3-4 oyun yüklerim

Arkadaşlar bu tablet alınır mı PUBG için A10 işlemcisine sahipmiş galiba ancak RAM ile ilgili bir şey bulamadım bu arada Türk Telekom'dan almak zorundayız çünkü kredi kartımız olmadığından taksit yapamıyoruz depolaması o kadar önemli değil fotoğraf video çeken birisi değilim sadece 3-4 oyun yüklerim
32 GB alma ileri de başka uygulamalar falan yüklersin.

Arkadaşlar bu tablet alınır mı PUBG için A10 işlemcisine sahipmiş galiba ancak RAM ile ilgili bir şey bulamadım bu arada Türk Telekom'dan almak zorundayız çünkü kredi kartımız olmadığından taksit yapamıyoruz depolaması o kadar önemli değil fotoğraf video çeken birisi değilim sadece 3-4 oyun yüklerim.

Alınmaz, kredi kartına gerek yok banka kartı ile de satın alabilirsiniz internetten

Apple A10 Fusion işlemci Apple iPhone 7'de kullanılan işlemcidir. 6 aylık taksit toplandığında 3.378 TL'ye denk geliyor, iyi fiyat mı bilemedim. Ben Apple iPhone 7'de PUBG Mobile'ı test ettiğimde düşük-orta ayarlarda oynatıyor gibiydi. Yine de YouTube'tan bakılabilir.

Satıldığına emin misiniz hala stoklarda var mı ki? Bir de bende de aynı model var almanızı tavsiye etmem yer çok sıkıntılı ve artık 3 yıllık tablet oldu işlemcisi eskidi alınmaz. Hatta konularıma bakarsanız PUBG de atma sorunu vardı falan filan ama alınmaz kısaca artık.

Satıldığına emin misiniz hala stoklarda var mı ki? Bir de bende de aynı model var almanızı tavsiye etmem yer çok sıkıntılı ve artık 3 yıllık tablet oldu işlemcisi eskidi alınmaz. Hatta konularıma bakarsanız PUBG de atma sorunu vardı falan filan ama alınmaz kısaca artık.

Peki hocam hangi tableti önerirsiniz? Ayrıca yukarıda arkadaş banka kartıyla taksit yapılabiliyor demiş te nasıl yapılıyor siz biliyor musunuz?

Peki hocam hangi tableti önerirsiniz? Ayrıca yukarıda arkadaş banka kartıyla taksit yapılabiliyor demiş te nasıl yapılıyor siz biliyor musunuz?

Hocam bildiğim kadarı ile banka kartı ile taksit yapamazsınız. Aslında 128 GB var mı bakabilirsiniz var ise yine alınabilir belki. Yani bende 2 GB yer var oyunda vs. Atma sebebi o da olabilir. Onun dışında alırsanız güncellemenizi tavsiye etmem iPadOS 14.6 da çok rahattım iPadOS 15'e geçince hantallaştı cihaz ve atma sorunları başladı. Özellikle 32 GB bir cihazda yapılmaması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı