iPad Air 4 Apple pencil ile uyumlu ekran koruyucu

atheon

Centipat
iPad Air 4 cihazını Apple pencil 2 ile kullanacağım. Ekran koruyucuya gerek var mıdır? Apple yetkilisiyle görüştüğümde kullanma dedi pencil etkisini ve hassasiyetini azaltıyormuş. Paperlike bana biraz değişik geliyor, kullanamam galiba o sürtünme sesi falan sıkıntı olur bende. Sizin önerileriniz nelerdir?
Güncelll.

Son düzenleme:
Merhaba dostum bu konu için bi videom var izleyebilirsin, başka merak ettiklerin olursa onlarla ilgili de video koyabilirim, ipad için aksesuar videosu da gelecek 🙌🏻😌
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum video benim için de faydalı oldu teşekkürler. Abone olup beğeniyorum. Satın aldığın aksesuarların linklerini bırakabilir misin acaba? İncelemek istedim.

Dostum video benim için de faydalı oldu teşekkürler. Abone olup beğeniyorum. Satın aldığın aksesuarların linklerini bırakabilir misin acaba? İncelemek istedim.
Teşekkürler dostum , linklerini ilk müsait olduğum anda buraya yazıcam, onların da videosunu çekicem, özellikle type c den gol yedim onu da anlatıcam dostum, dodocool aldım ama air4 te çalışmıyo mesela. Videosunu da koyucam bunların 🙌🏻
merhaba 🙌🏻 Kusura bakma dostum yazmamışım, bir de klavye var magic keyboard gibi kullanılabilecek, fiyatına göre mükemmel bir ürün, onun da videosunu bırakıyorum. Usb type c çoğaltıcı almıştım ama onun linkini vermicem çünkü air 4le problem yaşadım çalıştırırken onunla ilgilimde dikkat edilmesi gereken durumlar var onun için de video çekip anlatıcam inşallah 🙌🏻 Boşa para vermiş olmasın kimse 😌
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı