iPad Air 4 + pencil vs iPad 9 + pencil

Hocam bir de yaşadığım şehirde bulunan cihaz iPad Air 5 sizce 14.000'e onu almak daha mantıklı olur mu?
Olmaz bence. Kalem 3.5k. Kalem yok diyorsan iyice kazık oluyor.
Ancak kalem önemli değilse olabilir. Air 5'de M1 işlemci var. Bütçeniz yetiyorsa kalem önemli değil diyorsanız olabilir aslında.

İyiymiş. Yani biraz bütçe meselesi. Zorlayabilirsen Air 5 daha iyi olur. M1 işlemci var sonuçta.
Öte yandan f/p olarak 12.500'lük de güzel.
Tam olarak anlayamadım. Yaşadığınız şehirde Air 5 mi Air 4 mü var?
Air 5 var hocam yanlış yazmışım dediğim gibi bugün cihaza gidip baktım cihaz gayet temiz duruyordu garantisi de hala devam ediyor (2025), benim aklımı çelen M1 işlemci olması.

Air 5 var hocam yanlış yazmışım dediğim gibi bugün cihaza gidip baktım cihaz gayet temiz duruyordu garantisi de hala devam ediyor (2025), benim aklımı çelen M1 işlemci olması.
Garantili Air 5 için fiyat iyi aslında. Alınabilir. Bütçeniz yetiyorsa alın. Kalem işini de ikinci elden halledebiliyorsanız iyi.

Garantili Air 5 için fiyat iyi aslında. Alınabilir. Bütçeniz yetiyorsa alın. Kalem işini de ikinci elden halledebiliyorsanız iyi.
Kalemi Trendyol üzerinden kredi kartına taksit ile almayı düşünüyorum ödeme olarak daha kolay olacak. Diğer arkadaşlar da bir fikir belirtsin ona göre karar vereceğim.

Kalem ikinci el alınması gereken asıl şey çünkü en az zarar görebilecek ve temiz olan şey o. Tablet ise param güvendeyle alınır ancak garantisinden ve temizliğinden emin olunmalı. Yoksa 600tl param güvende hizmet bedeliniz yanar iade ettiğinizde. Kılıfla kullanılmış olup max 2-3 aylık olmalı tablet bence. Bir de bilemezsiniz düştüğünü düşmediğini, o yüzden iyice inceleyip almanız lazım. Pil döngüsüne falan bakmanız lazım gelince.

Geri
Yukarı