iPad Air 5 için kılıf önerisi

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iPad Air 5 aldım. Kılıf için biraz araştırma yapıp aşağıda linkini bıraktığım iki kılıf arasında kaldım. Mıknatıslı oldukları yazıyor ama turotto marka olanda mıknatıs yok diyen olmuş. Ayrıca kalem yeri olmalı ve şarj da olabilmeli oradan kalem. Bu bütçe bandında başka öneriniz varsa açığım. Açıkçası mıknatıs konusundaki olumsuz yorumdan dolayı biraz daha esr marka olana kaydım ama hala karar veremedim. Yorumlarınızı bekliyorum, herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de soruma yanıt verirseniz sevinirim.
Kusura bakmayın araya kaynamış. Ben Ailexpress'ten almıştım, haliyle 1 ayı buldu gelmesi. Amazonda'da tahmini teslim süresi yazıyor fakat siyah yok dediğiniz gibi. Farklı tipte ESR kılıflara bakabilirsiniz. Kalitesinden yana hiçbir sıkıntı yok.

Kusura bakmayın araya kaynamış. Ben Ailexpress'ten almıştım, haliyle 1 ayı buldu gelmesi. Amazonda'da tahmini teslim süresi yazıyor fakat siyah yok dediğiniz gibi. Farklı tipte ESR kılıflara bakabilirsiniz. Kalitesinden yana hiçbir sıkıntı yok.
Estağfurullah. Benim attığım linkteki esr nasıldır? Almayı düşünüyorum 70 lira farkın önemi yok esr markayı çok görüyorum anladığım kadarıyla kaliteli epey. Alayım mı?

Estağfurullah. Benim attığım linkteki esr nasıldır? Almayı düşünüyorum 70 lira farkın önemi yok esr markayı çok görüyorum anladığım kadarıyla kaliteli epey. Alayım mı?
Tabletin yanını kauçukla kaplayan başka bir ürün kullanmıştım ve kalemin tutunmasını kötü etkiliyordu. ESR'ninki nasıldır bilmem ama başka opsiyon yoksa denenebilir. Şuna da baktınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı