iPad Air 5 vs. iPad mini 6

yusufbulut72

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun için tablet arıyorum. iPad mini 6 mı alayım yoksa iPad Air 5 mi? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kolla oynamayacaksan ipad mini al. İpad 9 kullanan biri olarak söylüyorum tabletin yarım kilo ağırlığı var. 10-15 dakika oynayınca sanki elinde 5 kilo yük varmış gibi geliyor. Büyük olduğu için de tutuş ergonomisi çok kötü çoğu tuşa erişemezsin. Eline tableti almayı gerektirmeyecek subway surfers, bulmaca gibi oyunlar için ideal denilenir onun dışında kötü.

Eğer kolla oynamayacaksan iPad mini al. iPad 9 kullanan biri olarak söylüyorum tabletin yarım kilo ağırlığı var. 10-15 dakika oynayınca sanki elinde 5 kilo yük varmış gibi geliyor. Büyük olduğu için de tutuş ergonomisi çok kötü çoğu tuşa erişemezsin. Eline tableti almayı gerektirmeyecek subway surfers, bulmaca gibi oyunlar için ideal denilenir onun dışında kötü.

Kol ile oynarım GTA San Andreas falan Xbox Game Pass almayı düşünüyorum zaten hala karar veremedim sizde haklısınız ağırlık önemli.

Eğer kolla oynamayacaksan ipad mini al. İpad 9 kullanan biri olarak söylüyorum tabletin yarım kilo ağırlığı var. 10-15 dakika oynayınca sanki elinde 5 kilo yük varmış gibi geliyor. Büyük olduğu için de tutuş ergonomisi çok kötü çoğu tuşa erişemezsin. Eline tableti almayı gerektirmeyecek subway surfers, bulmaca gibi oyunlar için ideal denilenir onun dışında kötü.
Çoğu tablet zaten yarım kilo civarında değil mi?

Geri
Yukarı