iPad Air + MacBook Air vs MacBook Pro

Ekosistemden dolayı aklıma ilk mac gelmişti. Aslında matebook seriside olabilir onada göz atayım ben. 4 5 sene idare eder mi peki?
Rahatlıkla edecektir. Hocam Macbook serisi bence aşırı abartılıyor Matebook 13 2020 tam sizin ihtiyacınızı görecektir içinde R5 3500U var bu sayede oyunlarda daha iyi performans alırsınız hatta GTA 5 bile oynarsınız.

Rahatlıkla edecektir. Hocam Macbook serisi bence aşırı abartılıyor Matebook 13 2020 tam sizin ihtiyacınızı görecektir içinde R5 3500U var bu sayede oyunlarda daha iyi performans alırsınız hatta GTA 5 bile oynarsınız.
Anladım ben bakayım o modelede teşekkürler bu arada.

Anladım ben bakayım o modelede teşekkürler bu arada.

Önemli değil dediğim gibi MacBook serisi IOS'a uygulama geliştirme yapılmayacaksa veya çok profesyonel editler yapılmayacaksa çok gereksiz. Ayrıca oyun açısından net bir şekilde Matebook 13 2020 sizi rahatlatacaktır. Valorant CS:GO LoL gibi oyunları çok rahat oynatır.

Önemli değil dediğim gibi MacBook serisi IOS'a uygulama geliştirme yapılmayacaksa veya çok profesyonel editler yapılmayacaksa çok gereksiz. Ayrıca oyun açısından net bir şekilde Matebook 13 2020 sizi rahatlatacaktır. Valorant CS:GO LoL gibi oyunları çok rahat oynatır.
Zaten çok ağır oyunlar oynamayı düşünmüyorum evde sistem oldugu için anca oynarsam lol cs.

LoL ve CS MacBook ile oynayabilirsiniz Dual Boot ile Windows kurun olur biter.
Ben olsam MacBook alırdım.
Evet oynarsınız ama R5 3500U daha iyi performans verecektir. Ayrıca uğraşmaya gerek kalmaz ve +3000TL cebinde kalır. Kusura bakmayın ama arkasında elma logosu var diye bu parayı bayılmaya gerek yok.

Evet oynarsınız ama R5 3500U daha iyi performans verecektir. Ayrıca uğraşmaya gerek kalmaz ve +3000TL cebinde kalır. Kusura bakmayın ama arkasında elma logosu var diye bu parayı bayılmaya gerek yok.

O sizin düşünceniz elma logosu olması ile alakası yok arkadaş hangisini almak istiyorsa alsın seçim onun.

Apple zorunlu değilse bahsettiğiniz işleri MacBook Air'den daha iyi yapacak ve daha iyi oyun oynatacak, daha iyi tasarıma sahip Matebook 13'ü önermek isterim. MacBook Air modelini bahsettiğiniz işler için çok gereksiz buluyorum. Ek olarak 5000TL Kârda olursunuz.

Ama şöyle düşün Apple ürünlerin çoğu birbiriyle uyumlu oluyor.
Ama şöyle düşün Apple ürünlerin çoğu birbiriyle uyumlu oluyor.

@Camila Anlamadım neden kızgın attın?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı