iPad Air vs Matepad 11

cuneydd

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ben bir üniversite öğrencisiyim ve not tutarken düzenimi sağlamakta oldukça zorlanıyorum. Kötü yazıp silmekle uğraşıp tekrar yazmalar mı dersiniz, kötü çizilen grafikler mi dersiniz bunlar bana hep dert. Laptop'um da bulunmuyor evden kaçayım bir ders çalışayım desem telefondan PDF bakmak ve o PDF'lerin düzensizliği de sıkıntılı oluyor. Şimdi aranızda bu iki cihazı özellikle matepad 11'i kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi acaba?
iPad Air daha iyi evet ama bütçe bütçe :( 2000 liralık bir fark var. Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Matepad teknik özellik olarak ipad'i 2'ye katlıyor neredeyse. Kullanacağın işletim sistemini seçtiysen bunu al. Android önermemin nedeni APK kurma avantajın var, bilgisayarın da olmadığı için çok işine yarar. Hangisini alırsan al ikisi de işini görür.

Spesifik olarak Matepad örneği vermemin nedeni Harmony OS kullanmasıydı. Yok mu kullanan ya tecrübelerini fırlatsa bize
Matepad teknik özellik olarak ipad'i 2'ye katlıyor neredeyse. Kullanacağın işletim sistemini seçtiysen bunu al. Android önermemin nedeni APK kurma avantajın var, bilgisayarın da olmadığı için çok işine yarar. Hangisini alırsan al ikisi de işini görür.
teşekkür ederim. bakalım bir de tecrübe örneği görürsem alıcam matepad sanırım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı