iPad alındıktan sonra ne yapılır?

Teşekkür ederim. Air 5 256 GB.

Çok güzel bir cihaz almışsınız, gücü gerçekten forumdaki birçok sistemden daha iyi.

Center stage gibi harika özellikleri var ve harici bir monitör ile güzel bir deneyim veriyor.

Cihazı bir süre kullandım ve biraz hassas olduğu için yamulma sorununa denk geldim, sert bir kılıf ile kullanmanızı ayrıca tavsiye ederim.

Çok güzel bir cihaz almışsınız, gücü gerçekten forumdaki birçok sistemden daha iyi.

Center stage gibi harika özellikleri var ve harici bir monitör ile güzel bir deneyim veriyor.

Cihazı bir süre kullandım ve biraz hassas olduğu için yamulma sorununa denk geldim, sert bir kılıf ile kullanmanızı ayrıca tavsiye ederim.

Dediginiz ozellige bakacağım.
Tanidik telefoncu var. Bugün karsiya gidecek ondan isterim.

Dediginiz ozellige bakacağım.
Tanidik telefoncu var. Bugün karsiya gidecek ondan isterim.
Naber? Bende iPad 10 kullanıyorum hocam.İlk önerim ise anti virüs kurmamak. Zaten apple güvenlik güncellemeleri çokca getiriyor. Sıkıntı olmaz. Ondan başka yapacağınız çok şey yok.
Çok önemli önerim var tabletin pilini %20 arası ve %80 arasında tutarsan pil ömrün artar.

Bir iCloud hesabı al. Android'den verilerini aktarmak için “iOS'a taşı” uygulamasını kullanabilirsin.

Teşekkürler faydali olur muhakkak.

Ne haber? Bende iPad 10 kullanıyorum hocam. İlk önerim ise anti virüs kurmamak. Zaten Apple güvenlik güncellemeleri çokca getiriyor. Sıkıntı olmaz. Ondan başka yapacağınız çok şey yok.
Çok önemli önerim var tabletin pilini %20 arası ve %80 arasında tutarsan pil ömrün artar.

Tamamdir teşekkür ederim.

Farkli bir şey sormak istiyorum. APK uygulama calistirmak icin emulator var mı IOS'ta.

Teşekkürler faydali olur muhakkak.

Tamamdir teşekkür ederim.

Farkli bir şey sormak istiyorum. APK uygulama calistirmak icin emulator var mı IOS'ta.

Yok. Eskidendi. Çok düşük ihtimalle kurabiliyorsun ama şunu kabul etmen gerek senin bilgilerinle arkadan kumar vb oynamalarına. Jailbreak kurabilirsin fakat bu garantini anında yok eder. Kısaca kurulmaz. Youtubeden bakabilirsin ayrıca. Ben kurmuştum ısınıyor tablet.

Yeni konular

Geri
Yukarı