iPad arabada çok ısındı bir şey olur mu?

qwertqwert

Femtopat
IPad'imi bir iş için arabada gölge diye bırakmıştım fakat geldiğimde camı çok sıcaktı batarya arka kısmını bilmiyorum kılıf olduğu için. Apple'ın sitesinde çalışma dereceleri en fazla 40 45 derece diyor. Bu sıcaklıkları aşarsa batarya ya yavaş şarj olur ya da hiç şarjolmaz yazıyordu. Şimdi şarjı 100 o yüzden bilmiyorum. Sizce bir zararı olmuş mudur? Sıcaklığın 60 70 derecelere çıktığını tahmin ediyorum. Kalıcı birsorun oluşur mu yavaşlama kasma ya da pil performansı ve şarj hızı?

Pek sanmıyorum, arkadaşımın da başına gelmişti sahildeyken telefona uyarı gelmiş sıcaklıktan dolayı, kapatıp gölgeye koymuş. Ondan sonrada herhangi bir sıkıntı olmadı.

Çok ısındığı zaman (zarar verecek kadar) zaten önüne sıcaklık uyarısı veriyor ve kullandırtmıyor, kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patlasa patlardı soğuduğuna göre sıkıntı olmaz.
teşekkürler
Çok ısındığı zaman (zarar verecek kadar) zaten önüne sıcaklık uyarısı veriyor ve kullandırtmıyor , kullanabilirsiniz.
teşekkürler
teşekkürler
O kadar sıkıntı olmaz.
Kullanmaya devam edebilirsiniz.
en fazla ne olabilir mesela ? teşekkürler
Pek sanmıyorum, arkadaşımın da başına gelmişti sahildeyken telefona uyarı gelmiş sıcaklıktan dolayı, kapatıp gölgeye koymuş. Ondan sonrada herhangi bir sıkıntı olmadı.
teşekkürler
Bir şey olacağını düşünmüyorum.
teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı