iPad için aksesuar önerisi

Eren.Bayram.

Hectopat
Kek günü
Arkadaşlar geçende kalem için konu açmıştım kalemi çakma bir şey alıp biraz geliştikten sonra orijinal almaya karar verdim.
Aklımda kalem olarak şu var:

Başka öneriniz varsa önerilere açığım.

Bir de kılıf önerisi istiyorum kapaklı kılıf olursa güzel olur bütçe 200-250

Kalem olarak ikinci el kalem orijinal olarak alsanız hemen hemen aynı fiyata gelir. Bence öyle yapmanız daha mantıklı bunu alıp bir süre sonra orijinaline de ekstra para vermektense orijinalini alın uzun yıllar kullanırsınız.

Kalem olarak ikinci el kalem orijinal olarak alsanız hemen hemen aynı fiyata gelir. Bence öyle yapmanız daha mantıklı bunu alıp bir süre sonra orijinaline de ekstra para vermektense orijinalini alın uzun yıllar kullanırsınız.
ikinci el o fiyata bulamadım hocam, 1500 altına düzgün yok, zaten sıfırı 2000 lira
Varsa link atar mısınız? bir de kılıf öneriniz var mı

Kalem koyma yeri olan kılıflardan alabilirsiniz, bu şekilde hem kılıf hem kalem beraber olur.
Apple kalemi değil ise.
bir sürü kılıf baktım ama düzgün bir şey bulamadım, ya tüy topluyor ya dik tutma yeri tutmuyor diyorlar. Linklerini bırakayım.

Kalem koyma yeri olan kılıflardan alabilirsiniz, bu şekilde hem kılıf hem kalem beraber olur.
Apple kalemi değil ise.
Bir de bu var ama arkası sağlam durmuyor bilemedim

bir sürü kılıf baktım ama düzgün bir şey bulamadım, ya tüy topluyor ya dik tutma yeri tutmuyor diyorlar. Linklerini bırakayım.

Bir de bu var ama arkası sağlam durmuyor bilemedim
Ben kullanıyorum o kılıflardan, isterseniz resim atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı