İPad Mini 2 vs İPad Air 2

yigitshady

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web tasarım
Merhaba arkadaşlar 2019 yılına göre eski cihazlar biliyorum ama bütçem kısıtlı bulabildiğim 2 cihaz arasında kaldım, hangisini almak daha mantıklı?
İPad Mini 2 500 TL
İPad Air 2 1150 TL
Fiyatımın üstünde ama Bir de iPad Pro 9.7 var 1550 TL.
2'si 16 GB Pro 32 GB.
Büyük küçük o kadar önemli değil benim için 2 cihaz da temiz.
Fiyatlar bulabildiğim en uygun fiyatlar. Fiyat konusunda da kazıksa söyleyebilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar 2019 yılına göre eski cihazlar biliyorum ama bütçem kısıtlı bulabildiğim 2 cihaz arasında kaldım, hangisini almak daha mantıklı?
İPad Mini 2 500 TL
İPad Air 2 1150 TL
Fiyatımın üstünde ama Bir de iPad Pro 9.7 var 1550 TL.
2'si 16 GB Pro 32 GB.
Büyük küçük o kadar önemli değil benim için 2 cihaz da temiz.
Fiyatlar bulabildiğim en uygun fiyatlar. Fiyat konusunda da kazıksa söyleyebilirsiniz, teşekkürler.

Fiyat konusunda iyi bir piyasa araştırması gerekir. Ancak Mini 2 ile Air 2 arasında tabii ki her koşulda Air 2 daha iyidir.
Hem daha güncel bir cihaz, hem de bağlantılı olarak donanımsal açıdan daha iyi.
Tam olarak ne için kullanılacağı da önemli tabii. Ufak bir çocuğun eline verilecekse Air 2'ye bile gerek yok.

Fiyat konusunda iyi bir piyasa araştırması gerekir. Ancak Mini 2 ile Air 2 arasında tabii ki her koşulda Air 2 daha iyidir.
Hem daha güncel bir cihaz, hem de bağlantılı olarak donanımsal açıdan daha iyi.
Tam olarak ne için kullanılacağı da önemli tabii. Ufak bir çocuğun eline verilecekse Air 2'ye bile gerek yok.
İnternet ,sosyal medya en çokta netflix için kullanılcak ders ve oyun için değil 1200 TL bütçem var hocam.

İnternet ,sosyal medya en çokta netflix için kullanılcak ders ve oyun için değil 1200 TL bütçem var hocam.

Bu durumda ben yine de Air 2 öneririm. Mini 2'ye göre daha uzun soluklu olacağı kesin. İkinci el olduğu için dikkat etmeniz gereken çok nokta var. Aman dikkatli olun.

Bu arada fiyat fena değil gibi duruyor. Çok detaylı bir piyasa araştırması yapmaya fırsatım olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı