iPad mini 5 vs iPad Pro 2

Brntsolt

Hectopat
İkisi arasında kararsız kaldım iPad Pro 2'de 120 Hz promotion ekran var fakat işlemcisi birazcık kötü ve biraz daha erken çıkmış bir cihaz iPad mini hemen hemen aynı güncellemeleri alır mı mesela yazılım konusunda iPad mini 5 le aynı güncellemeleri alma imkanı kaçtır siz olsanız hangisi tavsiye edersiniz bir de bu sene liseye gideceğim için güçlü bir cihaz olması lazım meslek lisesi olduğu için hangisini tercih etmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında kararsız kaldım iPad Pro 2'de 120 Hz promotion ekran var fakat işlemcisi birazcık kötü ve biraz daha erken çıkmış bir cihaz iPad mini hemen hemen aynı güncellemeleri alır mı mesela yazılım konusunda iPad mini 5 le aynı güncellemeleri alma imkanı kaçtır siz olsanız hangisi tavsiye edersiniz bir de bu sene liseye gideceğim için güçlü bir cihaz olması lazım meslek lisesi olduğu için hangisini tercih etmeliyim.

Ben olsam iPad Pro 2'yi seçerdim ama genede sen bilirsin.

Ben olsam tercihimi mini 5'den yana kullanırdım babamda Pro 2 bende de Air 3 var (mini 5'in büyük boyutlusu) ben şahsen 120Hz ve 60 Hz'nin farkının pek önemli bir rol oynadığını düşünmüyorum sonuçta bilgisayar değil tablet alıyoruz ve 60Hz'de oldukça akıcı ve kullanışlı. Sadece +60Hz için daha az güncelleme ve işlemci gücü almaya değmez bence.

Geri
Yukarı