iPad Mini 6 vs Huawei MatePad 11 2023

Hydrawarrior

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Bu sene üniversite için tablet bakmaktayım. iPad mini 6 ve Huawei MatePad 11 cihazları arasında kaldım. Hangisine daha çok yönelmeliyim?

Dipnot: artı ve eksi yönleriyle her şeylerine baktım ve sadece bu cihazları kullanmış insanlar cevap yazarsa sevinirim. Ekstra cihaz önerirseniz de kabulümdür.

İyi akşamlar. Bu sene üniversite için tablet bakmaktayım. iPad mini 6 ve Huawei MatePad 11 cihazları arasında kaldım. Hangisine daha çok yönelmeliyim?

Dipnot: artı ve eksi yönleriyle her şeylerine baktım ve sadece bu cihazları kullanmış insanlar cevap yazarsa sevinirim. Ekstra cihaz önerirseniz de kabulümdür.
İpad mini 6 alın kesinlikle.

Bende iPad 10. nesil var ve kelimenin tam anlamıyla nefret ediyorum. Hiçbir şey yapılmıyor, yüklenmiyor... Zaten kullanmıyorum kenarda duruyor. Bence Huawei alın istediğinizi yaparsınız, hem bayağı bi paranız cebinizde kalır.

Mini serisi bildiğim kadarıyla küçük, yani eğitim için pek işinize yaramaz. Bence en az bir A4 kağıdı kadar olmalı tablet. Ama onun dışında mini serisi güçlüdür. Huawei ise ekran olarak güzel, kutu içerikleri güzel ama Google servisleri yok. Ama onu az da olsa cihazlardan anlıyorsanız rahatlıkla indirebilirsiniz. Yani bence Huawei. Hem de paranız cebinize kalır.

Geri
Yukarı