Ipad Mini Not tutma ve E-kitap okuma

mmertakk

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Bazı kitaplar var ki onlarca cilt ve onları cebimde taşımak için e-kitap okuyuculara ihtiyaç duyuyorum. 2. El fiyatlarına baktığım zamanda ise kindle veya kobo yerine Ipad mini alabiliyorum.
Sonra almışken diyorum not da tutabileyim Apple pencil veya herhangi bir stylus ile.

Ama kafama takılan bazı noktalar oldu sizden yardım istiyorum.
1) Ipad mini 1 veya 2’de kalem desteği var mı?
2) E-kitap okurken mini2’deki retina ekran iyi midir? Yoksa mini1 ekranı mini2’ye göre daha mı az göz yorar?
3) Sadece e kitap okumak ve not tutmak için mini1 veya mini2 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Kalem desteği demeyelim ama Mini 1’de de kullanılabilen kalemler vardı. Bu konuda emin değilim ama retina ekran daha az göz yoruyor diye biliyorum. Alınır, ben de dizi ve film için Mini 1 kullanıyorum ve yetiyor. Mini 1 çok uygun fiyatlara bulunabiliyor fakat çok yavaş ve en son 9.3.5 sürümü yüklenebiliyor. Buna nazaran Mini 2 çok daha yeni bir cihaz.
Merhaba. Kalem desteği demeyelim ama Mini 1’de de kullanılabilen kalemler vardı. Bu konuda emin değilim ama retina ekran daha az göz yoruyor diye biliyorum. Alınır, ben de dizi ve film için Mini 1 kullanıyorum ve yetiyor. Mini 1 çok uygun fiyatlara bulunabiliyor fakat çok yavaş ve en son 9.3.5 sürümü yüklenebiliyor. Buna nazaran Mini 2 çok daha yeni bir cihaz.

Çözüm
Merhaba. Kalem desteği demeyelim ama Mini 1’de de kullanılabilen kalemler vardı. Bu konuda emin değilim ama retina ekran daha az göz yoruyor diye biliyorum. Alınır, ben de dizi ve film için Mini 1 kullanıyorum ve yetiyor. Mini 1 çok uygun fiyatlara bulunabiliyor fakat çok yavaş ve en son 9.3. 5 sürümü yüklenebiliyor. Buna nazaran Mini 2 çok daha yeni bir cihaz.
Çok teşekkür ediyorum artık Mini 2’de kesin karar kıldım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı