iPad nereden alınmalı?

Emre SÜRER

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
iPad Air M1 256 GB ve pencil almayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Apple Store'dan alabilirim. İnternette apple.com dışında hiçbir yerde stok bulamadım. Daha uygun fiyata nereden alabilirim?
Uygun bir ilan ben bulamadım ama varsa ikinci el de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size tavsiyem Apple sitesinden almayın (umarım ihtar almam) internetten MediaMarkt'ya da vatandan alın bence mağazadakiler daha pahalı oluyor.

iPad Air M1 256 GB ve pencil almayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Apple Store'dan alabilirim. İnternette apple.com dışında hiçbir yerde stok bulamadım. Daha uygun fiyata nereden alabilirim?
Uygun bir ilan ben bulamadım ama varsa ikinci el de alabilirim.
İkinci eller çok pahalı bence, özellikle öğrenciyseniz Airpods fiyatını düşünce sıfırı ile ikinci eli aynı fiyatlara geliyor ama bekleme süresi uzun.

Size tavsiyem Apple sitesinden almayın (umarım ihtar almam) internetten MediaMarkt'ya da vatandan alın bence mağazadakiler daha pahalı oluyor.
Sebebini sorabilir miyim? Bekleme süresi mi?

İkinci eller çok pahalı bence, özellikle öğrenciyseniz AirPods fiyatını düşünce sıfırı ile ikinci eli aynı fiyatlara geliyor ama bekleme süresi uzun.

Sebebini sorabilir miyim? Bekleme süresi mi?

Bekleme süresi değil Apple'nin sitesinde daha pahalı ayrıca mağazadakiler de daha pahalı.

Geri
Yukarı