iPad önerisi

entel maganda

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle Android tablet önerisi yazmayın. Biliyorum Samsung'un güzel ve fiyat açısından oldukça uygun tabletleri var. Elimde iPhone olduğu için ekosistem ve biraz daha uzun ömürlülük(malum ekonomi) açısından iPad istemekteyim.

IPad'i şu amaçlar için kullanmak istemekteyim: Çizim(orta seviye), not tutma, kitap okuma, ders videosu, film izleme, grafik tasarım, kağıt ve para israfı olmasın diye ders kitabı PDF'leri amacıyla kullanmak istiyorum. Sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle "Android tablet önerisi yazmayın". Biliyorum Samsung'un güzel ve fiyat açısından oldukça uygun tabletleri var. Elimde iPhone olduğu için ekosistem ve biraz daha uzun ömürlülük(malum ekonomi) açısından iPad istemekteyim.

IPad'i şu amaçlar için kullanmak istemekteyim: Çizim(orta seviye), not tutma, kitap okuma, ders videosu, film izleme, grafik tasarım, kağıt ve para israfı olmasın diye ders kitabı PDF'leri amacıyla kullanmak istiyorum. Sizin öneriniz nedir?

Boş ver IPad'i, al bir tane Galaxy Tab S9 bak keyfine.

Yıl olmuş 2024, LCD ekran ve arasında boşluk ile bir cama dokunmak nedir 😅 Samsung baba sana kalemi hediye ediyor.

Snapdragon 8 gen 2 Galaxy sürümü var, daha yüksek hizlara çıkıyor.

Galaxy Tab S9 Plus şu an 25k, 12 GB RAM ve 256 GB hafıza mis gibi cihaz, iPad alacaksın 64 ya da 128 falan gelecek bir de.
Screenshot_2024-05-05-12-17-40-109_com.android.chrome.jpg

Üniversite öğrencisi misin?
İndirim var öğrencilere

Üniversite öğrencisi misin?
İndirim var öğrencilere
değilim hocam da oradaki fiyatların daha uygunu bulunabilir. yine de öneriniz için teşekkürler.

Yıl olmuş 2024, LCD ekran ve arasında boşluk ile bir cama dokunmak nedir 😅 Samsung baba sana kalemi hediye ediyor.

Galaxy Tab S9 Plus şu an 25k, 12 GB RAM ve 256 GB hafıza mis gibi cihaz, iPad alacaksın 64 ya da 128 falan gelecek bir de.Eki Görüntüle 2187308

Hocam siz "Android tablet önerisi yazmayın" cümlesinden ne anlıyorsunuz tam olarak :D

31 bin TL"ye çıkabilecekseniz iPad Pro alın. MediaMarkt'ta o fiyata mevcut.
Çıkamayacaksanız iPad Air 5 ile ucuza kapatırsınız.

Galaxy Tab S9 Plus şu an 25k, 12 GB RAM ve 256 GB hafıza mis gibi cihaz, iPad alacaksın 64 ya da 128 falan gelecek bir de.Eki Görüntüle 2187308
valla hocam haklısınız ama dediğim gibi elimde iphone olunca ipad alayım dedim ama yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı