iPad Pro 10.5 vs iPad 8

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bir süredir yeni bir iPad almayı planlıyordum. Aslında en ucuz olan model iPad 8 32 GB düşünüyordum ama 2.el iPad Pro 2 10.5 inç buldum uygun bir fiyata. iPad 8 ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. Cihaz 1 senelik. Tableti not tutmak için kullanacağım. Bunu dışında iyi bir bilgisayarım olmadığı için aktif kullanacağım. iPad Pro 2 de 120 Hz ekran, 4 GB RAM, 4 hoparlör, true tone falan var falan son çıkan Pro'yla çoğu özelliği aynı. Haliyle iPad 8'e göre özellik olarak çok iyi kalıyor ama cihaz 2017 model. İşlemcisi A10X A12'ye göre çok geri kalır mı diye merak ediyorum. Ayrıca ileride güncelleme desteği ne olur, yavaşlar mı gibi sorularım var. Bu arada oyun oynamam işlemcinin tarayıcı ve uygulama hızı performansı ve kasmaması önemli. Sizce iPad Pro 2 10.5 inç hala hala alınır mı?

Hocam Android tabletler, IPad'ler kadar kaliteli olmuyor. Güncelleme desteği çabuk kesiliyor.

Katılıyorum bende 5 yıl güncelleme verip cihazı çöp ederim ve millet bunu seve seve alır.
Samsung alan adam araştırıp alır ve asla güncelleme yapmaz.
Ucuza fazla iyi bir şey almak isteyen Android alır.
Apple fanboylar, bir bitmediniz.

Hem iPad Pro 10.5 hem de Samsung Galaxy Note tablet kullanan birisi olarak derim ki paran varsa iPad al.
Android'ler ilk başta iyi ama daha sonra yavaşlamaya başlıyor.
Yok benim bütçe sorunum yok diyorsan Galaxy S7 tablet de alabilirsin.
Ben iki sene önce 2. el aldım IPad'i. Yanında kalem hediye edildi.
Samsung tablette de kalem vardı ama bu bambaşka.
iPad Pro mu 8. nesil mi diye sorarsan, ben Pro'dan çok memnunum. Ve 2017'de çıkmış olmasına rağmen 8. nesilden daha iyi.
Bu arada Apple fanboy değilim :) Şahsi telefonum Oppo :)
Şirketin verdiği ise iPhone 2020 SE. Telefonda Android'den vazgeçmem.
iPhone para verme taraftarı değilim ama iPad sonuna kadar hak ediyor.

Merhaba arkadaşlar bir süredir yeni bir iPad almayı planlıyordum. Aslında en ucuz olan model iPad 8 32 GB düşünüyordum ama 2.el iPad Pro 2 10.5 inç buldum uygun bir fiyata. iPad 8 ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. Cihaz 1 senelik. Tableti not tutmak için kullanacağım. Bunu dışında iyi bir bilgisayarım olmadığı için aktif kullanacağım. iPad Pro 2 de 120 Hz ekran, 4 GB RAM, 4 hoparlör, true tone falan var falan son çıkan Pro'yla çoğu özelliği aynı. Haliyle iPad 8'e göre özellik olarak çok iyi kalıyor ama cihaz 2017 model. İşlemcisi A10X A12'ye göre çok geri kalır mı diye merak ediyorum. Ayrıca ileride güncelleme desteği ne olur, yavaşlar mı gibi sorularım var. Bu arada oyun oynamam işlemcinin tarayıcı ve uygulama hızı performansı ve kasmaması önemli. Sizce iPad Pro 2 10.5 inç hala hala alınır mı?
Bende pro 10.5 var. İlk çıktığı zaman almıştım. O günden bu güne aktif kullanıyorum. Tavsiye ederim. Ama samsung tab s7 fe’ye bakmalısın. Çünkü herkes benim gibi temiz kullanmamıştır. O yüzden 2. ele fazla güvenemiyorum( daha önce dilim yandı)

Geri
Yukarı