iPad Pro 12.9 için klavye önerisi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
iPad Pro 12.9 6. nesil orijinal klavyesi 13.000₺ olmuş bir şekilde belki alabilirim ancak arada bir kullanacağım için paramı çok pahalı bir klavyeye harcamak istemiyorum. Pasajlarda vs veya internetten kullanabileceğim bir şey var mı 1-5 bin lira arasında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Bluetooth'lu ben iPad mini ile kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.

Anladım teşekkür ederim 999₺ MediaMarkt'ta gecikme vs oluyor mu veya sıkıntı yaşatıyor mu başka konuda keşke şu olsaydı dediğiniz.

Evet Bluetooth'lu ben ipad mini ile kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.
Hocam rahatsız ediyorumda tablette youtube açıktı ekranı kilitledim 2 dakika sonra kilit ekranında dondu kaldı ardından kapanıp açıldı yazılımsal bi sorunmu tableti hiç düşürmedim hafızasıda 200gb boş yer var ?

Son düzenleme:
Anladım teşekkür ederim 999₺ MediaMarkt'ta gecikme vs oluyor mu veya sıkıntı yaşatıyor mu başka konuda keşke şu olsaydı dediğiniz.

Hocam rahatsız ediyorumda tablette youtube açıktı ekranı kilitledim 2 dakika sonra kilit ekranında dondu kaldı ardından kapanıp açıldı yazılımsal bi sorunmu tableti hiç düşürmedim hafızasıda 200gb boş yer var ?
Öncelikle klavyeyle ilgili olarak herhangi bir sorun yaşamadım, gecikme vs. gibi durumlar da yok. Üç farklı cihaza bağlanabildiği için oldukça güzel, Macbook'tan istediğim zaman bir tuşla 5-6 saniye içerisinde iPad'e geçebiliyorum. İkinci olarak belirttiğiniz sorun donanımsal değil yazılımsal bir sorundur. Herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, sorun ya iPadOs ya da YouTube kaynaklı olabilir. Güncellemelerle birlikte sorunu çözerler.

Geri
Yukarı