iPad Pro 11" vs iPad Pro 12.9"

@sSombrero tavsiyeleriniz şimdi çok güzel oldu. Sadece Cellular mı almalıyım yoksa Wi-Fi destekli bir tablet yeterli olur mu bilemedim. Aradaki fark yanlış görmediysem 1000 TL civarlarındaydı. Tekrar öneriniz için teşekkürler, gayet iyi fiyat.

@sSombrero tavsiyeleriniz şimdi çok güzel oldu. Sadece Cellular mı almalıyım yoksa Wi-Fi destekli bir tablet yeterli olur mu bilemedim. Aradaki fark yanlış görmediysem 1000 TL civarlarındaydı. Tekrar öneriniz için teşekkürler, gayet iyi fiyat.
Hocam tablette mobil veri kullanmayacaksanız yani hat takmayacaksanız Cellular gereksiz masraf olur.

Hocam bu arada güncel olanlar 4. nesil olanlar değil miydi? @sSombrero hocamın attığında 2. nesil yazıyor. Biraz kafamı karıştırdı.

Arkadaşlar iyi fiyat teklifleri aldım.
Sadece bir Klavye'ye bu kadar para verilir mi kararsızım.
1615461703946.png

Hocam bu arada güncel olanlar 4. nesil olanlar değil miydi? @sSombrero hocamın attığında 2. nesil yazıyor. Biraz kafamı karıştırdı.

Arkadaşlar iyi fiyat teklifleri aldım.
Sadece bir Klavye'ye bu kadar para verilir mi kararsızım.
Eki Görüntüle 917062
Verilir. O klavye iPad'i MacBook'a çeviren bir eklenti. Mükemmel pratiklik sağlıyor. Yakında ben de alacağım.

Nasıl bir okul o ya zorla tablet aldırıyor? Parası olmayan ne yapacak? İnsanın parası olsa bile 12 bin lira bir tablete verilmez, verilmemeli. Bilgisayar için bile pahalı o fiyat. Bu arada o önerdiği 10.5 inçlik 2.nesil iPad Pro'nun 2.eli 3000-4000 TL civarı. Kılıflı falan satan da illaki vardır. Kılıflı falan Full paket 4000'e falan bulursun hiç verme o kadar para bence. Hatta iPad Pro şart değilse iPad 8 al geç bence. Çok hakim değilim ama iPad Pro'nun açtığı şeyi diğer IPad'ler de açmıyor mu? Sadece biraz daha yavaş açar yani adam düdükleyecek yer arıyorlar el insaf.

@SideWinder uzun yıllır sorun yaşamadan kullanmak istiyordum. Ek olarak video editleme, tasarım gibi işlerde işin içine girince paraya kıyayım dedim. Almışken de güzel bir şey olsun diye 11" iPad Pro'yu aldım. 13" çok gereksiz büyüktü ve o kadar büyük bir tablet almak cidden istemedim. Hemde 2000 TL gibi bir fiyat farkı da vardı. Sadece "Magic Keyboard" almadım. 2500 TL'yi sırf markalı diye vermek istemedim. Trackpad'siz, sadece klavyeli bir kılıf almayı düşünüyorum. Eğer sizin de bildiğiniz bir marka/model varsa önerilerinize açığım.

Şimdiye kadar tavsiyede bulunmuş bütün arkadaşlara teşekkürler.

@SideWinder uzun yıllır sorun yaşamadan kullanmak istiyordum. Ek olarak video editleme, tasarım gibi işlerde işin içine girince paraya kıyayım dedim. Almışken de güzel bir şey olsun diye 11" iPad Pro'yu aldım. 13" çok gereksiz büyüktü ve o kadar büyük bir tablet almak cidden istemedim. Hemde 2000 TL gibi bir fiyat farkı da vardı. Sadece "Magic Keyboard" almadım. 2500 TL'yi sırf markalı diye vermek istemedim. Trackpad'siz, sadece klavyeli bir kılıf almayı düşünüyorum. Eğer sizin de bildiğiniz bir marka/model varsa önerilerinize açığım.

Şimdiye kadar tavsiyede bulunmuş bütün arkadaşlara teşekkürler.
Yeni Ipad Air şu anki Pro'dan daha güçlü sanırsam. Bence bu kadar fiyat farkına değmez. Öğrenci indirimi ile yeni nesil Air almanızı tavsiye ederim.

Yeni iPad Air şu anki Pro'dan daha güçlü sanırsam. Bence bu kadar fiyat farkına değmez. Öğrenci indirimi ile yeni nesil Air almanızı tavsiye ederim.
Hocam aradaki fark bin TL idi. Açıkçası bu kadar az farka daha büyük ekranlı, 120Hz'lik tazeleme hızına sahip bir iPad almak daha mantıklı geldi. Yine de fikriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı