iPad Pro 2020 GeForce Now'a giriş yapılmıyor

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
Elimde iPad Pro 2020 12.9 var. iPad'e Geforce Now gelince indirmeye karar verdim. Ama giriş yapamıyorum. Giriş yaparken aşağıdaki ekran çıkıyor "Bugün katıl" diyince siteye atıyor. Sitede ise Join Today diyorum bu sefer ise "ERROR OCCURRED. PLEASE TRY AGAIN LATER." diyor. Nasıl giriş yapacağımı bilen varsa söylerse sevinirim.
Not: iPad'de iPad OS 14.3 kurulu.
Not 2: GeForce Now hesabım var.

Dosya Ekleri

• F1F02D95-0691-4887-8F36-E5A05E700F6A.png
    F1F02D95-0691-4887-8F36-E5A05E700F6A.png
    406,1 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
VPN ile çalıştı. Ama normalde Türkiye'de de çalışması gerekmiyor mu?
Attığınız ekran kaydına baktığımda British olarak görünüyor nedense ben de sizin İngiltere'de yaşadığınızı düşünmüştüm.
Başka servis sağlayıcılara girdim ve bir sürü seçenek vardı. Sonra Türkiye için seçenek sadece Nvidia ile girişi sağlıyordu. Garip bir durum. Anlamadım.

VPN ile çalıştı. Ama normalde Türkiye'de de çalışması gerekmiyor mu?
Türkiye'ye şuan Geforce Now desteği verilmiyor diye biliyorum.
Attığınız ekran kaydına baktığımda British olarak görünüyor nedense ben de sizin İngiltere'de yaşadığınızı düşünmüştüm.
Başka servis sağlayıcılara girdim ve bir sürü seçenek vardı. Sonra Türkiye için seçenek sadece Nvidia ile girişi sağlıyordu. Garip bir durum. Anlamadım.
Türkiye desteği var mı?

Veriliyor hocam. Ben girip Just Cause 4 oynadım.

VPN sorun çıkarmıştır. Sizi neden İngiltere'de görüyor VPNsiz kafamı karıştırdı. Oturum açıkken VPN'i kapatsanız?
Oturum açınca VPN kapatmayı denedim hiçbir şey çalışmıyor öyle olunca. Mesela steam hesabımı eşitleme VPN'li çalıştı ama VPN'siz çalışmadı.
Veriliyor hocam. Ben girip Just Cause 4 oynadım.

VPN sorun çıkarmıştır. Sizi neden İngiltere'de görüyor VPNsiz kafamı karıştırdı. Oturum açıkken VPN'i kapatsanız?
Hocam aklıma bir şey geldi. Şu an Türk Telekom'un güvenli internet servisini kullanıyorum bu yüzden olabilir mi acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı