iPad Pro 2020 GeForce Now'a giriş yapılmıyor

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
Elimde iPad Pro 2020 12.9 var. iPad'e Geforce Now gelince indirmeye karar verdim. Ama giriş yapamıyorum. Giriş yaparken aşağıdaki ekran çıkıyor "Bugün katıl" diyince siteye atıyor. Sitede ise Join Today diyorum bu sefer ise "ERROR OCCURRED. PLEASE TRY AGAIN LATER." diyor. Nasıl giriş yapacağımı bilen varsa söylerse sevinirim.
Not: iPad'de iPad OS 14.3 kurulu.
Not 2: GeForce Now hesabım var.

Dosya Ekleri

• F1F02D95-0691-4887-8F36-E5A05E700F6A.png
    F1F02D95-0691-4887-8F36-E5A05E700F6A.png
    406,1 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde iPad Pro 2020 12.9 var. iPad'e Geforce Now gelince indirmeye karar verdim. Ama giriş yapamıyorum. Giriş yaparken aşağıdaki ekran çıkıyor "Bugün katıl" diyince siteye atıyor. Sitede ise Join Today diyorum bu sefer ise "ERROR OCCURRED. PLEASE TRY AGAIN LATER." diyor. Nasıl giriş yapacağımı bilen varsa söylerse sevinirim.
Not: iPad'de iPad OS 14.3 kurulu.
Not 2: GeForce Now hesabım var.
Hocam iPad üzerinden artık bilgisayardaki oyunları oynayabiliyor muyuz artık? Cahilliğimi mazur görün.

İndirme kısmından Safari'ye basıp Ana Ekran'a eklediniz mi?
Hocam iPad üzerinden artık bilgisayardaki oyunları oynayabiliyor muyuz artık? Cahilliğimi mazur görün.
Evet MFi bir joysticke sahipseniz Geforce Now'ı kullanabiliyor, mis gibi oynuyorsunuz.

iOS cihazlar hakkında pek bilgim yok kusura bakmayın. MFi ne oluyor birde? Normal gamepad uyar mı mesela?
Normal gamepad derken PS 4 DualShock ve XBOX Controller desteği var. Bunun yanında Steelseries ve Razer kontrolcülerin de desteği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı