iPad Pro 2020 kablosuz şarj destekler mi?

Larc

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bugün Amerika'dan iPad Pro 2020 ve AirPods 2 alacağım ama iPad Pro AirPods'u şarj edebilir mi merak ediyorum (kablosuz şarj) AirPods'un linkini koyuyorum orada kablosuz şarj yazıyordu. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu özelliğe ters şarj ismi veriliyor. Siz kablosuz olarak bu özelliği istediğiniz için buna da kablosuz ters şarj deniyor. AirPords kutusu kablosuz şarj edilmeyi destekliyor olabilir. iPad Pro'da kablosuz şarj özelliği yok diye biliyordum. Kablosuz şarj olmayan bir cihazı kablosuz olarak şarj edemez ve o cihazla başka bir cihazı da kablosuz olarak şarj edemezsiniz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Bugün Amerika'dan iPad Pro 2020 ve AirPods 2 alacağım ama iPad Pro AirPods'u şarj edebilir mi merak ediyorum (kablosuz şarj) AirPods'un linkini koyuyorum orada kablosuz şarj yazıyordu. Şimdiden teşekkürler.

Hayır iPad Pro ve bu zamana kadar çıkan herhangi bir iPad kablosuz şarj desteklemiyor. Zaten kocaman cihazlara kablosuz şarj koymak mantıksız ki kablosuz şarj olan her cihazda ters şarj dediğiniz özellik yoktur. iPhone daha ters şarjı hiç kullanmadı ama son çıkarttıkları 'neredeyse' tüm cihazları kablosuz şarja sahipti. AirPods 2'nin hem kablolu hem de kablosuz şarj kutulu modelleri var ve fiyatları farklı.

Geri
Yukarı