iPad Pro 2020 mi iPad Air 4 mü?

ggorkemd

Femtopat
Herkese merhabalar. Yeni bir iPad almak istiyorum. Aklımda hep iPad Pro vardı. Fakat iPad Air'ın A14 ile gelmesi kafamı çok karıştırdı. Ve fiyatı 1700 liraya yakın daha uygun. O fiyata yanına bir de Magic Keyboard alabilirim. Siz olsanız hangi IPad'i tercih edersiniz şu an?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro modelinin promotion özelliği, yani 120Hz ekranı var. Gidip ikisini birlikte görmenizde fayda var. Yanyana koyun. O ekran tazeleme hızına değip değmeyeceğine karar verin. Çünkü aralarındaki en büyük fark budur. Kimisi için bu farka değer kimisi için değmez. Bu karar kişiseldir ve bence siz de gidip yakından inceleyin derim.

Merhaba @ggorkemd bence pro modelini seçmeniz daha iyi olacaktır. Koray Birand'ın şu videosunu izlerseniz az çok neden pro modelini tercih etmeniz gerektiğini anlayabileceğinizi düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alabilecek bütçem olsa Pro alırdım kesinlikle. Ama çok yoğun işlerde kullanmayacaksanız iPad Air 4'te yeterli gelecektir.

iPad Pro 2020 kesinlikle. Ben de almayı düşünüyorum, kıyasladığımda seçimim bu yönde oldu. Şimdi Mediamarkt’a gidip göz atacağım.

Aklımı karıştıran tek şey a12z a14farkı. Yoksa lidar olsun 120hz olsun face id olsun ipad pro tabii ki daha önde.
Alabilecek bütçem olsa Pro alırdım kesinlikle. Ama çok yoğun işlerde kullanmayacaksanız iPad Air 4'te yeterli gelecektir.
Merhaba @ggorkemd bence pro modelini seçmeniz daha iyi olacaktır. Koray Birand'ın şu videosunu izlerseniz az çok neden pro modelini tercih etmeniz gerektiğini anlayabileceğinizi düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPad Pro işlemci dışında bütün özelliklerden üstün. Zaten işlemci farkını pek hissedeceğinizi sanmam.
Keşke iPad Pro'm olsa.

Apple'ın Ekim 2020 içerisinde bir etkinlik yapacağı ve bu etkinlikte hem yeni iphone ve ipad pro modeli tanıtacağına ilişkin haberler okumuştum. Resmi açıklama yok ama genelde bu haberler doğru çıkar. Şayet alacaksanız bile biraz beklemenizde fayda var.

Apple'ın Ekim 2020 içerisinde bir etkinlik yapacağı ve bu etkinlikte hem yeni iphone ve ipad pro modeli tanıtacağına ilişkin haberler okumuştum. Resmi açıklama yok ama genelde bu haberler doğru çıkar. Şayet alacaksanız bile biraz beklemenizde fayda var.
Maalesef acil almam gerekiyor. Ablam öğretmen ve canlı dersler veriyor. Benim ise üniversite derslerim başlayacak. O yüzden bir cihaz daha gerekiyor.

iPad Pro’ya göz attım. 60 HZ ve 120 HZ farkına da baktım. Böyle akıcılık kullanımı hoş yapar eminim. Oldukça güzel görünüyor. Hafif ve bir daha almak istedim 😔

Geri
Yukarı