Çözüldü iPad Pro 3. nesil Monster Pusat Pro ile uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SecretSS

Hectopat
iPad Pro 3. nesil tabletimde GeForce NOW ile oyun oynayabilmek için bu gamepad'i almayı düşünüyorum. iPad ile uyumlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
iPad ile uyumlu. Geforce NOW'da da çalışır. Kol güncel olsun yeter. Monster Pusat Pro'yu Xbox kolu olarak görmesini sağlıyorsunuz çünkü. Kolu yeni satın alacaksanız güncelleyip gönderirler muhtemelen. Ya da siz güncellersiniz.
iPad ile uyumlu. Geforce NOW'da da çalışır. Kol güncel olsun yeter. Monster Pusat Pro'yu Xbox kolu olarak görmesini sağlıyorsunuz çünkü. Kolu yeni satın alacaksanız güncelleyip gönderirler muhtemelen. Ya da siz güncellersiniz.

Çözüm
iPad ile uyumlu. GeForce NOW'da da çalışır. Kol güncel olsun yeter. Monster Pusat Pro'yu Xbox kolu olarak görmesini sağlıyorsunuz çünkü. Kolu yeni satın alacaksanız güncelleyip gönderirler muhtemelen. Ya da siz güncellersiniz.

Kolu kendim güncellemem gerekirse bunu nasıl yapacağım? Bir de kolun güncel olup olmadığını nasıl anlayacağım.
Iphone 7 plus ios 12 de monster pusat pro'yu kullanıyorum. Sorunsuz calısıyor GeForce NOW'da.
Siz kolunuzu güncellediniz mi? Bir de bilgisayardaki gibi bir deneyim sunuyor mu GeForce Now'da? Yani tepkisellik nasıl? Cyberpunk 2077 gibi bir oyun rahat oynanır mı? İnternetim 100 mbps fiber Turkcell Superonline.

Kolu kendim güncellemem gerekirse bunu nasıl yapacağım? Bir de kolun güncel olup olmadığını nasıl anlayacağım.
Dosyalarını kendi sitesinden bulup indirin. Bununla ilgili çok video var zaten sorun olmaz. Öncelikle kolu bağlamaya çalışırsınız, bulmazsa güncel olmadığını anlarsınız. Bağlarsan sorun yok zaten. Dediğim gibi Monster güncel gönderiyor zaten. @SecretSS

Son düzenleme:
Siz kolunuzu güncellediniz mi? Bir de bilgisayardaki gibi bir deneyim sunuyor mu GeForce Now'da? Yani tepkisellik nasıl? Cyberpunk 2077 gibi bir oyun rahat oynanır mı? İnternetim 100 mbps fiber Turkcell Superonline.
Kolu kendim güncelledim. Güncellemeden önce bağlantı sorunları vardı fakat şu an güncellenmiş versiyonlarını satıyorlardır diye düşünüyorum. Eğer güncel değilse de
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monster'ın kendi videosunda detaylı güncelleme rehberi mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı