iPad Pro 11" Kılıfları Air 2020 ile Uyumlu Mu?

m0rphine

Kilopat
İyi günler,

Bir süredir Air 4 (2020) için kılıf arayışındayım. Piyasada Air 4 için üretilmiş kılıf yok denecek kadar az, olanlarda da olumsuz yorumlar fazla. Aşağıda bıraktığım linkteki ürün normalde 2018 iPad Pro 11" için üretilmiş. Ancak yorumlarda bir kullanıcı Air 4 ile uyumlu olduğunu yazmış. Spiegen marka kılıflar da hoşuma gidiyor açıkçası.

Merak ettiğim iki husus var. Birincisi, linkteki ürün Air 4 ile uyumlu mudur? İkincisi, eğer uyumlu değilse, 2020 model 11" iPad Pro için üretilen kılıflar Air 4 için de kullanılır mı?

Air 4 için kullananlardan kapak kapatılıp açıldığında uyku/uyanma işlevi olan malzeme kalitesi iyi olan kılıf önerisi alabilir miyim?

Bir de ekran koruyucu olarak hangi ürünü önerirsiniz? Renkleri hiç etkilemesini istemiyorum. Kendi ekranı oldukça fazla parmak izi tutuyor. Paperlike ürünler renkleri çok fazla etkiliyor ve ayrıca kalem dışında parmakla kullanım için pek hoş bir deneyim sunmuyor diye yorumları gördüm.

Son düzenleme:
Merhaba, hangi kılıfı ve ekran koruyucuyu tercih ettiniz? Ben de 2018 kılıfı almayı düşünüyordum ama okuduklarıma göre, bazılarında üst tarafta Touch ID kapanıyor veya mıknatıs yerleri farklı olduğu için uyku/uyanma işleri çalışmıyormuş.

Linkteki ürünü aldım. Herhangi bir tuşun kapanma durumu söz konusu değil lakin uyku/uyanma işlevleri çalışmıyor. Mıknatıs yerleri farklı, yabancı kaynaklarda manyetik bant yapıştırmışlar ancak gerek ben gerek duymadım. Zaten ucuz kılıflarda açıklama kısmında uyandırma özelliğinin olmadığı yazıyor. Sebebi ise 2018 Pro’dan ellerinde kalan ürünler olması. 😄

Anladım teşekkürler. Peki ekran koruyucu olarak tercihiniz ne oldu? Piyasadaki çoğu koruyucu, ekran kalitesini olumsuz etkiliyormuş. Siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Ekran koruyucu takmıyorum. Kapaklı bir kılıf kullanıldığında açıkçası çok da gerek kalmıyor. Paperlike tarzı ekran korucular da renkleri ve dokunma hissiyatını inanılmaz etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı