iPad Pro 4. nesil alınır mı?

Nxie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Mobile Legends ve PUBG tarzı oyun oynamak için tablet almayı düşünüyorum. iPad Pro'yu almayı düşündüm uzun kullanımda (3-4 yıl) performans düşüşü yaşar mıyım? Ayrıca iOS işletim sistemlerinde uygulamalar Android'e kıyasla boyutları daha fazla, sırf bu yüzden 256 GB almak mantıklı olur mu?

Uzun kullanımda hiç sorun çıkarmaz ama sadece oyun için alınır mı bilemedim. Uzun yıllar götürsün ve performans kaybı az olsun diyorsanız alınır tabii, bütçenizi düşünmek zorunda değilseniz.

Uzun kullanımda hiç sorun çıkarmaz ama sadece oyun için alınır mı bilemedim. Uzun yıllar götürsün ve performans kaybı az olsun diyorsanız alınır tabii, bütçenizi düşünmek zorunda değilseniz.
Pilotluk eğitiminde ihtiyaç duyulacak bir cihaz performans kaybı yaşatmadığı sürece bekletmenin bence pek de bir anlamı yok. O yüzden pro modeli daha mantıklı benim için.
Cevap için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bir sorum olacak sadece oyun için almak istersem Pro modeline o kadar para vermek mantıklı olmaz demiştiniz.
Hangi modeli önerirsiniz?

Vallahi paranız varsa tabii ki en iyisini almanız iyi olur. Para sorunu olmayanları bu konuda desteklerim fakat M1 çip de kötü değil, Air 5 de mutlu eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı