iPad Pro ne zaman çıkacak?

Bugün Apple Store'a gittim ve 2 ay sonra çıkacağını söylediler ama mümkün mü? @macint0sh

Doğru hocam şimdi aklıma geldi genelde iPad’ler Mart ayında duyuruluyor ama sanırım bu yıl da Ekim ayında etkinlik olursa duyurulabilir. Ekim ayının sonlarında olabilir yanlış hatırlamıyorsam. Tam ekimde etkinlik olur mu bilmiyordum ama size dediklerine göre vardır ve büyük ihtimalle yeni bir iPad Pro görürüz.

Yeni Ipad Pro'da OSX ile ilgili bir duyum var mı? İlk çıkacağı zaman vardı söylentiler. Yoksa yine IOS ile mi geliyor?

iPadOS dün resmi olarak yayınlandı. İsterseniz bir araştırın. Ortaya macOS IOS karışımı bir şey çıktı fakat IOS'a halen çok çok yakın. Benim gözümde şu an yeni bir işletim sistemi değil de geliştirilmiş IOS sürümü gibi. Hayatta macOS'u yakalayamaz şu haliyle.

IpadOS'tan haberim var tema giydirilmiş IOS. Yakında ARM tabanlı Macbook'lar çıkacak deniliyor sanırım onlar çıktıktan sonra Ipad'lere de OS X gelebilir. Şuan gelse bile OSX'i dokunmatik ekranda kullanman kanser ediyor.

IpadOS'tan haberim var tema giydirilmiş IOS. Yakında ARM tabanlı Macbook'lar çıkacak deniliyor sanırım onlar çıktıktan sonra Ipad'lere de OS X gelebilir. Şuan gelse bile OSX'i dokunmatik ekranda kullanman kanser ediyor.

Aslında Mouse'la da kullanabiliyorsunuz ama kesinlikle bilgisayar rahatlığı yok. Özellikle multitasking gibi işlerde kanser eder insanı. Tek Type-C çıkışla neler yapabilir ki? :D

Gelecekte ne olur bilemem ama dedikleriniz olası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı