iPad Pro vs iPad Air 5 vs iPad Air 6

Makaleler
18
Yer
İzmir
Çok amaçlı olarak alacağım, benim için önemli olan Adobe uygulamalarındaki performansı, ve 1 kere alıp uzun yıllar kullanabilmek. Şu anda pt.com.tr'den Air 5 ve kalem alırsam 22.000₺ taksitli, iPad Pro 4. Nesil alırsam da 25800₺ 6 taksit. Ama yeni iPad Air modelinde M.2 olacağı söylentisi bayağı yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok amaçlı olarak alacağım, benim için önemli olan Adobe uygulamalarındaki performansı, ve 1 kere alıp uzun yıllar kullanabilmek. Şu anda pt.com.tr'den Air 5 ve kalem alırsam 22.000₺ taksitli, iPad Pro 4. nesil alırsam da 25800₺ 6 taksit. Ama yeni iPad Air modelinde M.2 olacağı söylentisi bayağı yüksek.

Pro kesinlikle.

Çok amaçlı olarak alacağım, benim için önemli olan Adobe uygulamalarındaki performansı, ve 1 kere alıp uzun yıllar kullanabilmek. Şu anda pt.com.tr'den Air 5 ve kalem alırsam 22.000₺ taksitli, iPad Pro 4. nesil alırsam da 25800₺ 6 taksit. Ama yeni iPad Air modelinde M.2 olacağı söylentisi bayağı yüksek.

Yeni Air modeli M2 işlemci ile gelse bile zarar edersin, şu an bile Air pahalı iken Air 6 geldiği zaman Pro modelleri zam alacak. Şu an M2 işlemcili bir Pro alırsan tahminen Air 6 fiyatına gelecek ve o model çıktığı zaman elindeki cihaz daha değerli olacak.

Şu an güncel M2 işlemcili bir Pro alman daha iyi.

Aslında kendiniz söylemişsiniz, uzun yıllar kullanacaksanız ve özellikle iş içinse 4. nesil Pro ve 2. nesil kalem aradaki %50 civarındaki fiyat farkına kesinlikle değer. Başına fiziksel bir musubet gelmedikten sonra en az 5 yıl sorunsuz kullanırsın diye düşünüyorum. Bu arada depolamayı bütçenizin el verdiğince yüksek alın.
Bir de paranız TL'den başka bir birimde değilse ürün satın almak için yeni bir model beklemek önümüzdeki süreçte büyük hayal kırıklığına sebep olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı