iPad Pro vs iPad Air

iPad Pro M2 çip kullanırken Air M1 çip kullanıyor, ekranı daha büyük, kamerası daha üstün, kısacası her alanda daha üstün olan model. Air biraz daha orta-üst model ama Pro direkt olarak üst seviye.

iPad Pro 4. Nesil 11" modelini aktif olarak kullanıyorum. Bütçeniz varsa kuşkusuz Pro modeli. Ekran bile bana kalırsa Pro almak için bir sebep başlı başına. Son nesil Air'ı da deneyimleme fırsatı buldum, hoparlör ve ekran kanadında fark çok bariz.

Pro modeli hakkında sorunuz olursa sorabilirsiniz.

iPad Pro 4. nesil 11" modelini aktif olarak kullanıyorum. Bütçeniz varsa kuşkusuz Pro modeli. Ekran bile bana kalırsa Pro almak için bir sebep başlı başına. Son nesil Air'ı da deneyimleme fırsatı buldum, hoparlör ve ekran kanadında fark çok bariz.

Hocam merhaba. Bende iPad Air 5 var. Sizin kullandığınız modele geçmeyi düşünüyorum. İki tane sorum var.
1-) iPad Pro 4 ekranı iPad Air 5'ten büyük mü?
2-) 11" iPad Pro mu 12.9" mu daha mantıklı fiyata ve özelliklere bakarak?

Hocam merhaba. Bende iPad Air 5 var. Sizin kullandığınız modele geçmeyi düşünüyorum. İki tane sorum var.
1-) iPad Pro 4 ekranı iPad Air 5'ten büyük mü?
2-) 11" iPad Pro mu 12.9" mu daha mantıklı fiyata ve özelliklere bakarak?
iPad Pro ve Air 5'in 11" versiyonları ekran konusundan birebir büyüklük olarak. 12.9"lik versiuonda ekran mini led teknolojisine geçiyor başka bir fark yok diye biliyorum. Bence 11" iPad Pro çok çok daha mantıklı, ekran ile ilgili bir takıntı yok ise.

iPad Pro 4. Nesil 11" modelini aktif olarak kullanıyorum. Bütçeniz varsa kuşkusuz Pro modeli. Ekran bile bana kalırsa Pro almak için bir sebep başlı başına. Son nesil Air'ı da deneyimleme fırsatı buldum, hoparlör ve ekran kanadında fark çok bariz.

Merhaba ben de İPad air 5 256gb ve İPad pro 11" 128gb arasında kaldım. Genel anlamda not tutmak, içerik tüketmek ve bir miktar fotoğraf editlemek için kullanmayı planlıyorum. Yanına aksesuar olarak apple pencil 2 alacam. Sizce hangisini almalıyım?

Merhaba ben de İPad air 5 256gb ve İPad pro 11" 128gb arasında kaldım. Genel anlamda not tutmak, içerik tüketmek ve bir miktar fotoğraf editlemek için kullanmayı planlıyorum. Yanına aksesuar olarak apple pencil 2 alacam. Sizce hangisini almalıyım?
Donanım olarak Pro cidden üst seviye bir cihaz. Amacınız not tutmak gibi depolama alanı gerektireceği için hafıza sizin için önemli olacaktır. Bende de 128GB'lik versiyon var tamamen boş hali ile 110GB boş alan ile grliyordu sanırım alet. Bu alan bana yeter diyorsanız kesinlikle düşünmeden Pro modeli alın. Ancak şu konuyu belirtmem gerek, Pro model Thunderbolt destekliyor Air'ı bilmiyorum. Type-C aracılığı ile SSD'lerinizi ve ya herhangi depolama araçları bağlayabiliyorsunuz ek bir aşarata ihtiyaö duymadan ve Thunderbolt sayesinde çok yüksek hızlarla gerçekleşiyor dosya aktarımı. Alan sorun olmaz diyorsanız dediğim gibi kesinlikle Pro. Bende 128GB ek olarak Sandisk Ultra Dual Drive flash belleği var, uzun vadede kullanacağım notlarımı orada depoluyorum.

Geri
Yukarı