iPad Pro vs MacBook Pro

iPad ile MacBook aynı şeyler değil bir iPad asla MacBook olamaz ya da bir MacBook asla iPad olamaz. IPad'e klavye takıp kullanabilirsiniz ama asla masaüstü ortamı gibi olmayacaktır evet işinizi görebilir ama 1 adımda yapacağınız işleri 3 adımda yaparsınız. Yani burada sizin nasıl kullanacağınız önemli kesinlikle Mac gibi kullanırım diye iPad almayın.

iPad ile MacBook aynı şeyler değil bir iPad asla MacBook olamaz ya da bir MacBook asla iPad olamaz. IPad'e klavye takıp kullanabilirsiniz ama asla masaüstü ortamı gibi olmayacaktır evet işinizi görebilir ama 1 adımda yapacağınız işleri 3 adımda yaparsınız. Yani burada sizin nasıl kullanacağınız önemli kesinlikle Mac gibi kullanırım diye iPad almayın.
Hmm ben direkt macbook gibi kullanmak için tablet alacaktım ama böyleyse sıkıntı. Düşüneceğim bakalım çok teşekkür ederim.

Şu an kullandığım laptop da 8 GB şimdilik yeterli ama sanırım bu m1 işlemcide ram arttırılamıyormuş o kötü olmuş. Ram'in yetmeyeceği düzeyde bir yazılım işine girersem zaten apple çok değer kaybetmiyor fiyat anlamında kariyerimi yazılımdan devam ettireceksem satıp tekrar üzerine bir şeyler koyup geri windows'a geçebilirim. 16GB 3600 tl fazladan istiyor o kadar koyabilsem macbook pro alırdım ya. Teşekkür ederim.

Bilmiyorum güvendiğim adamlar bile çok güçlü macbook u aratmıyor falan dediler o yüzden arada kaldım baya. Teşekkür ederim.
Knk iPad macbook'un yanından bile geçemez

Yeni konular

Geri
Yukarı