iPad Pro'ya rakip var mı?

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
iPad Pro'ya rakip bir tablet var mı? Apple neden bu işin tekeli? Neden Apple dışında doğru dürüst tablet üreten yok?

Apple dışında bir sürü başarılı tablet üreticileri var. Tabii bütçesi fazla olan insanlara hitap ediyor. Ekosistem ve yazılım konusunda Apple ile yarışabilecek bir firma görmüyorum şu an ama Apple'a rakip olarak Huawei ürünlerini gösterebiliriz. Dizüstü bilgisayar konusunda da tablet konusunda da çok iyi bir iş çıkardı.

Sahiden, iPad'in rakibi var mı?

Bak S10e kullanıyorum, Samsung tabletler ise hoş geliyor. İçinden kalem bile çıkıyor üstelik. Ama yine de iPad ile karşılaştırınca, Android tablet alasım gelmiyor.

Mac'ler ARM'e geçince, iPad'lerin maharetleri daha da artacak, uygulama desteği ve çeşitliliği artacak.
Huawei ekosistem kurarak rakip çıkmaya çalışıyor bakalım, umarım Amerikan hegemonyasını zayıflatırlar.

Huawei'nin 4.500 TL'ye tablet + kılıf + kalem paketi var, ki ihtiyacı olanlar için iyi fırsat bence. :)

Ama ekosistem işini oturtamadılar hâlâ. Tabletlerde ise Andorid en büyük dezavantaj bana göre.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı