iPad vs laptop

berkthec1k

Centipat
Merhaba. Sormak istediğim bir iki soru olacak.
Öncelikle hem çizim yapıyorum hem de yazdığım bazı makaleler var. Ekstra olarak üniversiteler açılmazsa Online ders muhabbeti olursa diye bir şey almak istiyorum. Çizimlerini ve yazılarımı devam edebileceğim, notlarımı tutabileceğim, Online dersler için falan iPad mi almalıyım yoksa laptop mu? Kararsızım. Diğer bir sorum ise taksit ile alabileceğim yerler var mı? Vatan ya da MediaMarkt gibi yerlerde kredi kartına taksit olayını istemiyorum. Böyle GSM şirketlerinde falan taksit yapılıyor mu? Ya da Letgo, sahibinden gibi yerlerden almam mantıklı olur mu?

Yaptığınız şeylere bakılırsa düşük özellikli bir laptop işinizi görür. Bir de yanına Huion çizim tableti gibi ucuz bir tablet alabilirsiniz.

Kanka ben olsam laptop alırdım çünkü bana kullanımı çok daha rahat ve kolay geliyor. Hatta oyun oynamak gibi bir amacın yoksa Ultrabook falan bakabilirsin taşıması falan çok daha kolay olur. Diğer sorularının cevaplarını bilmiyorum.

Bence tercihiniz Ipad yönünde olsun bir de Apple pencil alırsınız çizimlerinizde oldukça yardımcı olur. Taksit konusunda bir bilgim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı