iPad'de .NET Framework 4.6.2 kullanılabilir mi?

Devilcry1105

Hectopat
Öncelikle herkese selamlar, okuduğum bölümden dolayı yanında taşımam gereken bir bilgisayara ihtiyacım var ve ben de IPad'leri incelediğimde hem fiyat performans açısından hem kullanılabilirlik açısından hem de ihtiyaçlarımı karşılayabilecek olmasından dolayı mantıklı buldum. Aklıma takılan konu ise bölümümde yardımcı olması açısından gittiğim eğitim kurumunda dersler offline olarak da izleyebilmemiz için bir uygulamaları var. Bu uygulamayı sanırım kendileri geliştirmiş, çünkü uygulamanın bir adı yok açıkçası ve sonrasında başıma sorun olmasın diye eğitim kurumunun adını da veremiyorum. Ancak uygulamanın çalışabilmesi için Microsoft .NET Framework 4.6.2 yüklü olmasını istiyorlar ve benim de sormak istediğim soru bu. Eğer ben IPad'i alırsam bu uygulamayı kullanabilir miyim? Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dotnet framework sadece Windows'ta çalışan bir sistem iOS'a ya da Android'e kurmak mümkün değil. Böyle bir gereksinim varsa uygulama sadece Windows üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmı demektir.

Geri
Yukarı